Pondělí 27. května 2024, svátek má Valdemar
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Fotbalista Souček zakončil volno veselkou. V rodinné chaloupce si vzal za ženu přítelkyni Natálii

Sport

  15:30
Praha - Zkrácenou letní pauzu strávil český záložník Tomáš Souček v Česku, před odletem kromě návštěvy příbuzných stihl i věc, kterou musel kvůli koronaviru odložit. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni Natálii Dobrovodskou za ženu.

Tomáš Souček se oženil foto: twitter.com/tomassoucek28

Letos se stal Souček nejdražším přestupem z české ligy, když si jeho služby vyžádal londýnský West Ham. Záložník, který přestoupil z pražské Slavie, si povedený rok zpříjemnil ještě jednou šťastnou novinou.

Než mu skončilo letní volno, stihl si vzít za ženu matku své dcery Terezy. Pár, kterému se prvorozený potomek narodil loni v lednu, si řekl své ‚ano‘ v sobotu v rodinné chaloupce. 

Tomáš Souček se oženil
Tomáš Souček se oženil

„Děkujeme všem, kdo nás podporovali v našem svobodném životě a věříme, že nyní v našem manželství budete nadále pokračovat,“ podělil se o radostnou zprávu se svými fanoušky na Twitteru záložník. 

Součka nyní čeká přesun zpátky do Londýna, kde se s West Hamem pokusí napravit loňskou nepříliš povedenou sezonu. V té se klubu podařilo zachránit až v samotném závěru obnovené Premier League. 

Autoři:

7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství
7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství

Hladina hormonů v těle se v průběhu těhotenství mění stejně jako chutě a jídelníček. Mnoho těhotných také trápí časté nevolnosti. Následkem toho...