Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 25 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Česko - Španělsko

ME U21: ČESKO - ŠPANĚLSKO 0:2 (0:1)
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je tady konec. Česká reprezentace fotbalistů do 21 let nestačila na Španělsko a prohrála 0:2. Zda se objeví v semifinále, rozhodne až nedělní zápas s Anglií.
90. minuta
Základní hrací doba vypršela, rozhodčí nastaví ještě tři minuty hry.
87. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Přece si Češi vypracovali ještě jednu šanci. Po rohovém kopu velmi nebezpečně hlavičkoval Čelůstka. Gólman Gea předvedl skvělý zákrok.
86. minuta
Závěr zápasu patří Španělům. Vše nasvědčuje tomu, že se Česká republika o postup do semifinále utká s Anglií v posledním zápase.
83. minuta
Španělsko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Španělé kontrolují průběh hry a Čechům téměř nepůjčují míč.
78. minuta
Hřiště opustil Hloušek a nahradil ho Černý.
75. minuta
Botía se po standardní situace ocitl osamocený na vápně a vystřelil, ovšem mimo tři tyče.
74. minuta
Hřiště opustil střelec obou branek utkání Adrián. Na jeho místo nastoupil Parejo.
70. minuta
Martínez dovedl míč až do pokutového území Česka. Po další výměně přihrávky se spoluhráčem se chystal zakončovat, ale přerušil ho hvizd rozhodčího signalizující ofsajd.
67. minuta
Čeští hráči v těchto chvílích drží míč na svých kopačkách, ale chybí jim finální přihrávka, z které by mohlo vzejít ohrožení branky soupeře.
63. minuta
Kadlec vystřídal Morávka.
62. minuta
Rosello při útočné snaze ve vápně fauloval. Rozehrávat budou Češi.
59. minuta
Utkání sleduje 4662 diváků.
54. minuta
Z následného přímého kopu Češi dobře postavenou zeď nepropálili.
54. minuta
Botía tvrdým zákrokem sestřelil Morávka a vysloužil si žlutou kartu. Morávek se s bolestivou grimasou v obličeji zvedá z trávníku.
50. minuta
Po Čelůstkově centru do vápna se do zakončení tlačil Hloušek, ale jeden ze španělských obránců ho k míči nepustil.
47. minuta
Fotbalisté při přechodu do útoku chybovali, míče se zmocnili Španělé. Adrián dostal ideální přihrávku do běhu, zasekl, udělal kličku Mazuchovi a přesnou střelou k tyči nedal Vaclíkovi šanci.