10. ledna 2019 18:15 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Sparta má problém. Nová posila z Jablonce neprošla prohlídkou, Lischka má problémy se srdcem

David Lischka v dresu pražské Sparty. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Lischka v dresu pražské Sparty. | foto: ČTK

PRAHA Už stačilo jen podepsat smlouvu. Juniorská naděje David Lischka, který už byl potvrzen jako nová posila do obrany u pražské Sparty, neprošel zdravotními testy. Ty ukázaly, že má problémy se srdcem a 21letý bek tak musí podstoupit další testy. Osud Lischky, který stále patří Jablonci, je tak náhle nejistý.

Ve středu odpoledne oblékl dres Sparty v úvodním přípravném zápase proti Českým Budějovicím, dokonce si navlékl kapitánskou pásku.

Mluvilo se o tom, že by spolu se spoluhráčem z jablonecké obrany Matějem Hanouskem měl do Sparty přestoupit za 60 milionů korun.

„Testy odhalily určité problémy se srdcem. Hráče proto čeká další vyšetření. Klub nepanikaří, počká si na výsledky,“ uvedl pro iSport.cz zdroj z letenského klubu.

Lischka tak určitě nenastoupí v sobotním přípravném duelu s Chotěbuzí. O tom, zda podepíše smlouvu se Spartou, nebo se bude muset vrátit do Jablonce.

larJaroslav Šindelář

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz