Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

50. minuta
Palermo
Ve velké šanci se ocitl Hernández. Po krásné kombinaci přebral míč a vnikl do vápna, obešel brankáře Blažka, ale z úhlu trefil jen boční síť.
49. minuta
Palermo
Fotbalisté Palerma začeli druhý poločas o poznání aktivněji než ten první.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas utkání. Rozehrávali fotbalisté Palerma.
45. minuta
Jediným karetním hříšníkem dosavadního průběhu hry je Kladrubský, jenž chvíli před koncem prvního poločasu nedovoleně poslal k zemi Pastoreho.
45. minuta
důležité
Rozhodčí ukončil první poločas, v němž byla aktivnějším týmem domácí Sparta, avšak hráči z Palerma dokázali na gól Wilfrieda odpovědět trefou Hernándeze.
44. minuta
Sparta
Po jednom ze soubojů zůstal ve vápně ležet Brabec. V tuto chvíli se klidně mohla pískat penalta, neboť ho Glik zasáhl loktem.
41. minuta
Sparta
Sparťané mohli brzy odpovědět vedoucí brankou, nicméně po pasu Kadlece vystřelil Podaný jen těsně nad v břevno.
38. minuta
Palermo
Po pěkné kombinaci velmi nebezpečně vystřelil Pastore. Jeho ránu sice dokázal pohotový Blažek vyrazit, ale jen na nohy Hernández, jenž pohodlně skóroval.
38. minuta
gól
Je vyrovnáno. Branku vstřelil Maccarone.
37. minuta
Sparta
Wilfried je odnášen na nosítkách. Po jednom ze soubojů padl k zemi a stále se nemůže zvednout.
35. minuta
Přece jen se ale Hernández dostal do nebezpečného zakončení. Postupný útok hostů rezultoval ve střelu mimo tři tyči brankáře Blažka. Kdyby zakončil přesněji, mohlo být vyrovnáno.
34. minuta
Palermo
Tak dlouho se posouvali fotbalisté Palerma, až narazili na obrannou zeď domácích defenzivních hráčů. O balón obral Pamic Hernándeze.
32. minuta
Sparta
Sionka se ujal rohového kopu z levé strany. Jeho pas do vápna dokázal gólman Sirigu vyrazit do bezpečí.
31. minuta
Po půlhodině vedou sparťané 1:0. Hráči Palerma zatím nic moc nepředvedli. Aktuální stav je proto nyní zcela zasloužený.
28. minuta
Sparta
Sparta předvedla velmi pěknou kombinaci na levém křídle, které ale chyběla přesná finální přihrávka.
27. minuta
Na Letné je veselo. Nadprůměrně zaplněné tribuny zpívají chorály a oslavují vedení. S výjimkou asi tří stovek fanoušků italského Palerma.
25. minuta
Palermo
Maccarone se dostal k dlouhému nákopu za obranu Sparty, ale svou střelu vyslal velmi nepřesně. Blažek byl bez práce.
24. minuta
Sparta
Sionkův centr do pokutového území si pohodlně ze vzduchu stáhl hostující gólman Sirigu.
22. minuta
Palermo
Palermo působí stále velmi matným výkonem. Ne a ne se přes zhuštěný střed prosadit až do střeleckých pozic.
19. minuta
Sparta
Sparta po gólu ožila. Wilfried přiťukl patičkou Kadlecovi, který vyslal vizitku brankáři Siriguovi, jenž ji s vypětím všech sil dokázal vyrazit.