Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

DUEL EVROPSKÉ LIGY SPARTA-PALERMO SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Je dobojováno. Sparta v prvním vystoupení ve skupinové fázi Evropské ligy vyválčila tři body s Palermem. Připsala si cenné vítězství 3:2.
90. minuta
Rozhodčí kvůli střídání nechává hru pokračovat i po uplynutí dvou nastavených minut.
90. minuta
Sparta
Sparťané v samotném závěru zápasu dvakrát vystřídali. Nejprve Sionka za Kadeřábka a poté Wilfrieda za Kweukeho..
90. minuta
Palermo
Palermo uzamknulo domácí fotbalisty na jejich polovině.
90. minuta
Utkání se chýlí ke svému konci. Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.
88. minuta
Sparta
Sparťané se na závěrečné minuty zatáhli zcela do defenzívy. Vpředu zůstává pouze Bony Wilfried.
83. minuta
Palermo
Na levé hranici vápna se ocitl zcela volný Balzaretti, poslal míč do středu pokutového území, kde stál zřejmě v ofsajdu Hernández a poslal míč do sítě. Rozhodčí branku uznali.
83. minuta
gól
Branku vstřelil Hernández. Fotbalisté Palerma snižují na rozdíl jediné branky.
81. minuta
Sparta
Sparťané podnikají útoky do rozevřené hostující obrany. Velmi aktivní jsou Pamič a Podaný.
78. minuta
Palermo
Po postupném útoku přebral kolmici za domácí obranou Hernández a vypálil směrem na bránu. Blažek jeho přízemní ránu zlikvidoval.
75. minuta
Sparta
Do pokutového území poslal znovu pas Pamič, Kadlec předskočil dva bránící hráče, zpracoval míč a dělovkou rozvlnil sít za brankářem Siriguem potřetí.
75. minuta
gól
Kadlec vstřelil další branku. Sparte vede 3:1.
71. minuta
Sparta
Fotbalisté Sparty svého soka druhou brankou překvapili. Domácí jsou již o mnoho aktivnější směrem dopředu.
68. minuta
Sparta
Pamič nacentroval z levého křídla do pokutového území, kde z plného běhu zasáhl balón Kladrubský a umístil ho do sítě.
68. minuta
gól
Kladrubský dává gól! Sparta vede 2:1.
62. minuta
důležité
Pastore vyslal ránu z pětadvaceti metrů na bránu Blažka. Sparťanský gólman vyrazil konečky prstů míč do břevna.
60. minuta
důležité
Hernández se ocitl po přihrávce Pastore v zcela osamocen v pokutové území domácích, ale zamířil jen těsně mimo.
55. minuta
Palermo
Další rychlý přechod do útoku vyrazil jeden z domácích obránců do bezpečí. Hráči Palerma jsou ve druhém poločase zatím o mnoho aktivnější.
53. minuta
Sparta
Po faulu na Sionka zahrával Podaný přímý kop z levé strany pokutového území soupeře, ale jeho střílenou přihrávku obránci vyrazili. Z následné dorážky mířil stejný hráč vedle.