Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

17. minuta
Sparta
Velmi dobře zapracoval uprostřed hřiště Kadlec, přiťukl míč Kadlecovi, který nacentroval míč do pokutového území na zadní tyč, kde číhal kanonýr Wilfried. Ten se nerozpakoval a hlavou zamířil přesně do sítě.
17. minuta
gól
Bony Wilfried dává gól! Sparta vede 1:0.
16. minuta
Palermo
Po dlouhé době se postupnou rozehrávkou propracovali až na polovinu domácích hráči Palerma.
14. minuta
Sparta
Po přiťuknutí Wilfrieda pálil několik metrů před hranicí pokutového území Kladrubský, ale jeho rána levačkou skončila nad.
14. minuta
Sparta
Míč na svých kopačkách drží v těchto fázích utkání takřka výhradně fotbalisté Sparty.
13. minuta
Sparta
Krásný centr před celé hrřiště vyslal Řepka na Podaného, jenže třiadvacetiletý záložník byl o krok v ofsajdu.
11. minuta
Sparta
Podaný se zatím prezentuje velmi slušným výkonem. Před malou chvílí se bez respektu vydal mezi dva obránce soupeře.
9. minuta
Sparta
Adiaba předvedl něco ze svých technických dovedností. Ke smůle jeho protihráčů se však prokličkoval až za autovou čáru.
7. minuta
Palermo
Z rohového kopu paradoxně vzešel protiútok Palerma. Na hranici ofsajdu se ocitl Maccarone a zamířil si to ke gólmanu Blažkovi, ten včasným vyběhnutím šanci přerušil.
6. minuta
Z pětadvaceti metrů vyslal krásnou střelu na bránu Kladrubský, ale gólman Sirigu si s ní poradil. Ránu vyrazil na roh.
5. minuta
Palermo
Dlouhý centr hostujícího obránce doskákal až za brankovou čáru Sparty mimo prostor tří tyčí.
4. minuta
Zatím se hraje ve vysokém tempu a především na polovině soupeře.
3. minuta
Palermo
Hráči Palerma se na začátku utkání prezentují dlouhými nakopávanými balóny na oba útočníky.
2. minuta
Oba celky si již vyměnily míč. Do kombinace se zapojil i novic Podaný.
1. minuta
důležité
Utkání začalo, výkop měli domácí fotbalisté.
18:58
Fotbalisté již nastoupili na trávník. Sparťané jsou odění do rudých dresů. Hráče Palerma zdobí bílá kombinace.
18:55
Palermo
Fotbalisté z Palerma budou o body usilovat s touto sestavou: Sirigu - Darmian, Glik, Bovo, Balzaretti - Migliaccio, Liverani, Rigoni - Pastore - Hernandez, Maccarone.
18:55
Sparta
Domácí fotbalisté nastoupí v tomto složení: Blažek - Kladrubský, Brabec, Řepka, Pamič - Hoheneder - Sionko, Vacek, Podaný, Kadlec - Wilfried.
18:54
Sparta
Velké překvapení nachystal trenér Sparty Jozef Chovanec, jenž dal od začátku zápasu šanci třiadvacetiletému Jakubovi Podanému, jenž neodehrál ani jeden ligový zápas.
18:52
Domácí Sparta je pro letošní rok posledním český celkem v evropských pohárech, a tak bude usilovat i o body do koeficientu země.