8. září 2010 7:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Tipuj výsledky Ligy mistrů a vyhraj LCD televizi

Petr Čech a John Terry - ikonické duo, které vedlo Chelsea k titulům. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petr Čech a John Terry - ikonické duo, které vedlo Chelsea k titulům. | foto: Reuters

PRAHA Lidovky.cz pro Vás připravily tipovací soutěž k zápasům fotbalové Ligy mistrů UEFA. Bude úspěšná londýnská Chelsea v brance s Petrem Čechem nebo některý z dalších evropských gigantů? První kolo se odehraje již v úterý 14. září 2010. Tipujte s námi výsledky a vyhrajte LCD televizi Samsung.

Každý účastník soutěže musí mít svůj účet na sociální síti Facebook. Tam také tipovačka serveru Lidovky.cz ve speciálně vytvořené aplikaci probíhá. Účastník po registraci na Facebooku zadá do aplikace své tipy na výsledky utkání.

TIPUJTE ZDE

Jednotlivá hrací kola budou mít uzávěrku vždy v 18:00 hodin každé hrací úterý. Aplikace na základě daných výsledků vyhodnotí nejúspěšnější tipující za hrací kolo (výsledky se vyhodnotí o půlnoci ze středy na čtvrtek hracího týdne). Vítěz každého kola získá jako cenu potravinové doplňky Oxifend či Celadrin.

Po finálovém utkání 28. května 2011 bude vyhodnocen účastník s největším ziskem bodů, který získá hlavní cenu: LCD televizi Samsung.

Lidovky.cz

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na Lidovky.cz