Poslední šance řádné hrací doby. Ghana bude zahrávat rohový kop.
Rozhodčí bude nastavovat ještě tři minuty. Řádná hrací doba je u konce.
Gyan dostal nepříjemnou ránu kopačkou du hrudi, ale v zápase bude pokračovat.
Ghana
Docházejí Afričanům síly? Tim Howard je ve druhém poločase prakticky bez práce.
85. minuta
USA
Míč mají ve své moci v závěrečných deseti minutách více fotbalisté USA. Ti vytrvale hledají mezírku v obraně soupeře.
81. minuta
USA
Další velká příležitost Američanů. Altidor byl dlouho držený a únik mu znepříjemňoval Mensah, přesto v pádu dokázal zakončit, jeho střele ale chyběla přesnost. Míč jen těsně minul levou tyč brankáře Kingstona.
80. minuta
Do konce utkání zbývá deset minut. Pokud zápas skončí nerozhodným výsledkem, bude se prodlužovat.
78. minuta
Ghana
Boateng má svalové problémy. Střelec jediné branky Ghany musel vystřídat. Na jeho pozici nastoupil Appiah.
76. minuta
USA
Bradley přebral přihrávku na hranici ofsajdu a střílel z hranice pokutového území, ale jeho střele chyběla přesnost a razance. Brankář Kingston ji bez problémů zkrotil.
73. minuta
Na karty je to 3:1 pro USA. Žlutým kartonem byli na straně Ghany napomenutí Mensah, z USA byli potrestaní Cherundolo, Bocanegra a Clark, posledně jmenovaný už ale vystřídal.
70. minuta
Hra v těchto chvílích poměrně vyrovnaná. Ve druhé půli fotbalisté USA nepůsobí vůbec tolik staticky.
68. minuta
USA
Včasným vyběhnutím nedovolil brankář Kingston přebrat přihrávku do pokutového území Altidorovi.
65. minuta
Ghana
Fotbalisté Ghany chtějí rychle odpovědět. Drží míč na svých kopačkách a postupným útokem se propracovávají do útočného pásma.
62. minuta
gól
Penalty se ujmul Donovan a nabídnutou příležitost proměnil. Jeho střela mířila na opačnou stranu než se vydal brankář. Je vyrovnáno!
61. minuta
důležité
Dempsey byl ve vápně podražený. Bude se kopat penalta! Mensah za faul obdržel žlutou kartu.
60. minuta
USA

Nyní několikrát zkoušeli prostřelit obrannou hráz Ghany fotbalisté USA, ale pokaždé trefili dobře poskládanou zeď souepře.