58. minuta
Ghana
Ayew v pokutovém území zkoušel protlačit přihrávku na Gyana, ale do přihrávky vstoupil brankář Howard a akci zneškodnil.
53. minuta
USA
Bornstein z USA centroval do vápna, ale na jeho přihrávku nikdo ze spoluhráču nedosáhl.
50. minuta
USA
Fotbalisté USA začínají druhou půli aktivněji než tu první. Necelých 40 minut jim zbývá na vyrovnání.
47. minuta
USA
Hned na úvod druhého dějství tutová šance pro USA. Na malém vápně se po povedené kombinaci s míčem ocitl Feilhaber, ale brankář Kingson mu včasným vyběhnutím snížil střelecký úhel a střelu rukou vyrazil do bezpečí.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu.
45. minuta
Sudí ukončil první poločas. Ten se lépe povedl fotbalistům Ghany, kteří díky Boatengově brance vedou 1:0 a mají čtvrtfinále o krok blíže než USA. Druhý poločas začne za 15 minut.
45. minuta
Rozhodčí nastavuje jednu minutu k úvodním pětačtyřiceti.
45. minuta
USA
Chýlí se konec prvního poločase. Američané mají míč na svých kopačkách a dobývají obranu Ghany,
42. minuta
Ghana
Asamoah střílel z rohu velkého vápna, ale jeho pokus mířil velmi vysoku nad břevno branky hájené Howardem.
40. minuta
Hra je již v těchto fázích zápasu o poznání vyrovnanější než v jeho úvodu. Ten patřil fotbalistům Ghany.
37. minuta
Ghana
Takřka totožný zákrok předvedl i na druhé straně brankář USA. Howard vyrazil pokus unikajícího Asamoaha. Dvě velké šance na obou stranách.
35. minuta
USA
Největší šanci Američanů právě neproměnil Findley. Z mírného úhlu postupoval sám na brankáře, ale ten jeho střelu z hranice šestnáctky vyrazil nohou do bezpečí.
34. minuta
USA
Obranný val ve spojení se zhuštěnou záložní řadou dělá hráčům ze zámoří velké potíže. Prostupuje se jen velmi těžce.
31. minuta
USA
Už po půl hodině fotbalisté USA musejí střídat. Clarka nahradil Edu.
30. minuta
USA
V ofsajdu byl po kombinaci lapen hráč Spojených států Altidore.
28. minuta
Ghana
Boateng připravil další nebezpečí pro stoperskou dvojici soupeře. Ta byla u přihrávky dříve a šikovnému Ghaňanovi společně míč vykopli.
26. minuta
Ghana
Z následného rohu Ghaňanů nic nevzešlo. Obrana byla v tomto případě pozorná.
26. minuta
Ghana
Inkoom se po náražečce se soupeři probojoval až do rohu hrací plochu, odkud centroval do pokutového území. Míč odvrátil na rok Bradley.
25. minuta
Ghana
Fotbalisté Ghany až na pár náznaků příležitostí soupeře zápasu dominují.
23. minuta
USA
Povedenou akcí se konečně prezentovali i hráči USA. Po rychlé kombinaci pálil z úhlu do brankáře Bradley.