Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

20. minuta
USA
Američtí fotbalisté šli do brejku, ale individuální řešeně proti konsolidované obraně nezafungovalo.
18. minuta
Ghana
Boateng znovu upaloval směrem k bráně hájené Howard, ale tentokrát byl zastaven Cherundolonem, který za zákrok uviděl žluté napomenutí.
16. minuta
USA
Po dlouhé době se fotbalisté ze Spojených států díky aktivitě Donovana podívali na polovinu soupeře, ovšem dlouho na ní nevydrželi.
14. minuta
Ghana
Úvod zápasu patřil fotbalistům Ghany, kteří si v poklidu kombinují a podnikají postupné útoky do zatažené obrany soupeře.
12. minuta
Ghana
Agilní Boateng je při střelecké chuti. Nyní ale mezi tři tyče ze střední vzdálenosti zamířit nedokázal.
11. minuta
USA
Američané prohrávali v zápasech jak s Anglií, tak i se Slovinskem a v obou zápasech nakonec dokázali bodovat.
9. minuta
USA
Na rychlé vedení fotbalisté USA bleskovou odpověď nenalezli. Hra se uklidnila a její těžiště se nachází okolo půlící čáry.
5. minuta
Ghana
Fotbalisté USA ztratili míč uprostřed hřiště, zmocnil se ho Boateng a pustil se do dlouhého sprintu až k pokutovému území. Tam vypálil a rozvlnil síť. Jde o první gól Ghany ze hry na tomto šampionátu.
5. minuta
gól
Gól! Ghana právě vstřelila branku.
5. minuta
USA
Na druhé straně zkoušel vystřelit Dempsey, ale ani jeho rána nebyla pro brankáře nebezpečná.
4. minuta
Ghana
Z dálky to zkoušel Inkoom, ale jeho střela byla hodně nepřesná.
2. minuta
USA
Týmy si již vyměnily míč. Donovan z USA poslal míč do pokutového území, ale spoluhráče nenašel.
1. minuta
důležité
Utkání právě začalo. Míč mají na kopačkách fotbaliste Ghany.
20:25
Stadionem se rozléhají hymny. Nejprve ta USA, posléze národní píseň Ghany
20:23
Aktéři dějství za znění vuvuzel již nastupují na trávník.
20:18
Ghana
Sestava Ghany: Kingson- Sarpe, Jonathan, Mensah, Pantsil, Inkoom- A.Ayew, Prince, Annan, Asamoah- A.Gyan
20:17
USA
Fotbalisté USA nastoupí v tomto složení: Howard- Bornstein, Bocanegra, Demerit, Cherundolo- Donovan, Clark, Bradley, Dempsey- Altidore, Findley.
20:16
Dněšní on-line reportáží z osmifinálového zápasu mezi USA a Ghanou Vás provede sportovní redaktor lidovky.cz Vojtěch Lhota.