3. dubna 2017 19:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Lavi řádil při derby. Jestli je tohle faul, tak je to smutný

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Julius Lavi Lavický měl opět spadeno na slávisty. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Julius Lavi Lavický měl opět spadeno na slávisty. | foto: OBBOD

PRAHA František Ringo Čech, Jakub Kohák, David Suchařípa či Pavel Novotný. A nově i Jakub Štáfek alias Julius „Lavi“ Lavický si zakomentoval na O2 Sport derby pražských S. A jako sparťan nešetřil rozhodčího, slávisty ani Vojtaana, svého spolukomentátora a fanouška Slavie Vojtěcha Záveského, který nazpíval úvodní znělku ke kultovnímu seriálu Vyšehrad.

Ještě před derby si Lavi a Vojtaano společně zarapovali v Derby Songu, kde popisovali bídný stav v současné Spartě či majetkové poměry ve Slavii.

Mladíci, kteří se oblékli stejně jako ve zmíněném klipu do županů svých týmů, neměli kvůli opatrné hře obou týmů dlouho příležitost k projevení emocí, v 81. minutě se však dočkal Štáfek po vedoucím gólu Václava Kadlece. „Vencó, nazdár, góly,“ radoval se Lavi.

Slavia vs. Sparta, hostující Kadlec se Šuralem se radují z gólu.
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha. Zleva Milan Škoda ze Slavie se raduje z vyrovnávacího gólu.

V tu chvíli se Záveský vtipně rozloučil s fanoušky, protože už nečekal, že stihne Slavia vyrovnat. V 91. minutě se však dočkal po proměněné penaltě Milana Škody po nasimulovaném pádu Ruslana Mingazova.

A to rozpálilo Štáfka doruda. „To je v pr*eli. Takovýhle góly se ti líbí? Tohle je faul? Co to je za faul? Tohle je smutný,“ rozčiloval se Lavi.

Na konci jej však Vojtaano usadil. „Utkání skončilo 1:1, síly byly vyrovnaný, závěr byl divokej, ale byl to pěknej fotbal,“ smál se Záveský. „Když myslíš,“ odvětil mu smířeně Štáfek. „Myslím,“ řekl s úsměvem Vojtaano. „Myslet znamená ho*no vědět,“ zakončil Lavi.

larJaroslav Šindelář
  • 0Diskuse


Fortuna liga - 30. kolo

HET liga

Tým Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 55:23 66
2. SK Slavia Praha 30 17 8 5 50:19 59
3. FK Jablonec 30 16 8 6 49:27 56
4. SK Sigma Olomouc 30 15 10 5 41:22 55
5. AC Sparta Praha 30 14 11 5 43:25 53
6. FC Slovan Liberec 30 13 7 10 37:35 46


Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.