Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Za jeho zmizením stojí mafie, myslí si expřítelkyně fotbalisty Saly. Ale policie pátrání ukončila

Sport

  14:29aktualizováno  16:34
Cardiff / Praha - V pondělí zmizelé letadlo, na jehož palubě seděla nová akvizice fotbalového týmu Cardiff City, se ani ve středu nepodařilo nalézt. Zmizení Emiliana Saly, jenž cestoval z Nantes, ale podle jeho expřítelkyně není náhoda. Podle ní za něj může fotbalová mafie. Nicméně ve čtvrtek odpoledne policisté z Guernsey oznámili, že své pátrání po troskách letadla ukončují.

Argentinská modelka Berenica Schkairová. foto: Instagram Berenice Schkair.

,Letadlo se rozpadá.‘ Zmizelý fotbalista zanechal poslední vzkaz kamarádům

Argentinská modelka Berenica Schkairová už nějakou dobu s Emilianem Salou nechodila, nicméně jeho zmizení ji těžce zasáhlo. Letadlo s argentinským fotbalistou na palubě zmizelo nad Lamanšským průlivem už v pondělí, a zatím vyšetřovatelé nemají jedinou stopu, kde by mohlo být.

Argentinská modelka Berenica Schkairová s expřítelem a zmizelým fotbalistou Emilianem Salou.

Právě policie a vyšetřovatelé podle Schkairové nedělají dobře svou práci. „Chtěla bych se probudit s pocitem, že je to všechno lež. Prosím, vyšetřete to, protože nevěřím tomu, že to byla nehoda,“ napsala na Twitter Schkairová, která ale vzkaz později smazala.

„Potřebuji si přečíst, že se objevil. Nemůžu uvěřit, že zastavili hledání a budou pokračovat až zítra (ve čtvrtek), ztrácí tak zbytečně čas. Cítím se hrozně bezmocná, je to noční můra,“ smutnila Schkairová. A na Instagramu dodala: „Vyšetřete aktivity fotbalové mafie, protože téhle nehodě zkrátka nevěřím!“

Argentinská modelka Berenica Schkairová.
Argentinská modelka Berenica Schkairová.

Ve čtvrtek odpoledne policie uvedla, že ukončila pátrání po ztraceném letounu, protože po něm nenalezla na 1700 čtverečních mílích sebemenší stopu. Strážci zákona z Guernsey navíc uvádějí šanci na přežití hráče a pilota jako „vysoce nepravděpodobnou“.

Autor: