Vítkovice
Burger je na ledě. Vítkovice již hrají v plném počtu.
18. minuta
Třinec
Chvíli před koncem přesilovky 5 na 3 po Květoňově přihrávce skrz brankoviště Málka vstřelil vyrovnávající gól hvězdný Martin Růžička. Z velkého úhlu trefil odkrytou část branky.
18. minuta
gól
Je vyrovnáno!
17. minuta
Třinec
Zíbovu střelu od modré málek vyrazil.
17. minuta
Třinec
Přesilovka Třince bude zdvojnásobena. Burger trefil třineckého beka a půjde na dvě minuty na trestnou lavici. Třinec bude hrát přesilovku 5 na 3 více než minutu.
16. minuta
Třinec
Třinec bude hrát první přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění Růžičky dostal Tomas.
15. minuta
Třinec
Třinec se z velkého tlaku domácích osvobodil zakázaným uvolněním.
13. minuta
Vítkovice
Vítkovice jsou v těchto fázích zápasu o mnoho aktivnějším týmem.
11. minuta
Vítkovice
Přesilovka domácích sice skončila. Ovšem dříve, než se stihl Krajíček vůbec zapojit do hry, Vítkovice vstřelily úvodní branku zápasu. Pohl vystřelil z poměrně velkého úhlu z otočky u mantinelu, jeho pokus ještě tečoval jeden z obránců Třince a kotouč zapadl do sítě.
11. minuta
gól
Gól! Vítkovice vedou 1:0.
10. minuta
Vítkovice
Káňa měl při přesilové hře obrovskou šanci. Dostal přihrávku napříč útočným územím, ale vítkovický hokejista namísto zpoloviny odkryté branky trefil jenom tyčku.
9. minuta
Vítkovice
Vítkovice si znovu zahrají přesilovku a znovu za stejný prohřešek - za hru vysokou holí půjde na dvě minuty sedět Krajíček.
9. minuta
Vítkovice
Tak tahle přesilovka se Vítkovicím vůbec nepovedla.
8. minuta
Třinec
Peterka v brejkové situaci vystřelil těsně za modrou čárou v obranném pásmu soupeře. Málek jeho pokus vyrazil betonem.
7. minuta
Vítkovice
Vítkovice mají v play-off přesilovkovou úspěšnost necelých 14%. Ve finále se přitom ještě neprosadily.
7. minuta
Vítkovice
Vítkovice budou hrát první přesilovku. Za hru vysokou holí si půjde dvě minuty na trestnou lavici odsedět Ladislav Kohn.
6. minuta
Richter zkoušel střelu z velké vzdálenosti, ale těsně minul. Na druhé straně zkoušel štěstí Ujčík. V úvodu zápasu se hraje vyrovnaný, opatrný hokej.
3. minuta
Třinec
Málek měl první těžký zákrok. Vyrazil střelu Radka Bonka z berzprostřední blízkosti brankoviště.
1. minuta
Hráči Třince nastoupí v této sestavě: Hamerlík - Hrabal, Krajíček, Lojek, Richter, Seman, Vágner, Zíb - Adamský, Bonk, Hrňa, Kohn, Koudelka, Květoň, McGregor, Peterek, Polák, Polanský, Růžička, Varaďa, Zagrapan.
1. minuta
Vítkovice
Domácí hokejisté nastoupili v tomto složení: Málek - Bartoň, Ficenc, Malík, Ovčačík, Punčochář, Trnka, Vosátko - Burger, Huna, Húževka, Káňa, Klimek, Pohl, Strapáč, Sýkora, Szturc, Šedivý, Tomas, Ujčík, Vrána.