Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Kladno si stěžuje na sudí. Bůh nám to vrátí, vzkazuje Jágr ze zámoří

Sport

  12:07
KLADNO - Jaromír Jágr zápasy svého Kladna v předkole play off pořádně prožívá i z amerického Texasu. Hokejista Dallasu a majitel extraligového klubu na dálku podporuje kladenské hráče před čtvrtečním rozhodujícím pátým utkáním. "Je to tady. Dvě série předkola play-off a v obou se hrají rozhodující zápasy. Podceňovaní a odepisovaní Rytíři proti mistrům koučovaným Říhou," rozepsal se Jágr na své facebookové stránce.

Jaromír Jágr. foto: APČTK

"Měla to být snadná procházka pro Perníkáře, ale není. My jsme prostě bojovníci,proto nás přezdívají kladenští psi (ne proto, že psy jíme,ale proto,že se dokážeme do soupeře pořádně zakousnout)," dodává s nezbytným "smajlíkem". Právě Jágr spolu s dalšími slavnými odchovanci Tomášem Plekancem, Markem Židlickým, Jiřím Tlustým a Tomášem Kaberlem pomohl Kladnu nasbírat tolik bodů, že se pak do předkola pohodlně dostalo ze sedmého místa.

 Sérii s Pardubicemi tak začínalo doma, vyhrálo dva zápasy, v pondělí ani v úterý však na východě Čech neuspělo.  "Pátý zápas bude ještě nervák. A tak to má být. Zápas,kdy jde o všechno. Zápas,který většina hráčů nesnáší, ale diváci milují. Dvouměsíční cesta plná zvratů a nervů, kdy každá chyba znamená strašně moc, kde sám jedinec nedokáže nic,ale dvacet jedinců hrajících jako JEDEN dokáží i nemožné," burcuje legendární hokejista, jenž ještě ve 41 letech hraje NHL za Dallas Stars.

"Rozhodčí nás prý pěkně solí," posteskl si

"Doufám, že kladenští fandové si toto nenechají ujít, že přijde plný dům a udělají nezapomenutelnou atmosféru.Tento zápas si to zaslouží!" Jágr přiznal, že předkolo nestačil ze zámoří sledovat živě, přesto i on přispěl k rostoucí debatě o výkonech rozhodčích, o nichž se kladenský kouč Zdeněk Vojta po třetím duelu vyjádřil, že podléhají tlaku Pardubic.

"Ani jeden zápas jsem neviděl,ale slyšel jsem, že nás rozhodčí pěkně solí," posteskl si Jágr, jenž však během svého působení v extralize sám několika výroky přispěl k tlaku na sudí. "Nevadí! V Bibli je totiž napsáno, že pokud Ti někdo neprávem ublíží, tak si nestěžuj a neoplácej, ale od srdce mu poděkuj. Bůh Ti to poté několikanásobně vrátí," rozepsal se slavný veterán. "Milý Bože, já za Kladeňáky DĚKUJI a doufám, že nám to ve čtvrtek v zápase vrátíš. Budeme to potřebovat!"

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!