21. minuta
Začala druhá třetina zápasu Vítkovice - České Budějovice.
20. minuta
důležité
První třetina zápasu Vítkovice - České Budějovice je u konce. V 18. minutě se prosadil Kašpařík a určil, že do kabin s vedením půjdou Jihočeši.
19. minuta
České Budějovice
Nabuzení hosté kontrolují průběz zbytku třetiny.
18. minuta
Brankář Málek vyrazil střelu z prostoru před kruhy jen na hokejku Kašpaříka, který si už věděl rady a kotouč uklidil do poloodkryté branky. Byť krkolomným způsobem.
18. minuta
gól
Gól! České Budějovice se ujímají vedení.
17. minuta
Vítkovice
Ani Vítkovice nedokázali přesilovku využít.
15. minuta
Fauloval Pšurný a přesilovku si zkusí pro změnu Vítkovice.
13. minuta
Vítkovice
Trnka vypálil bez přípravy od modré. Kovář ji lapil povedeným semaforem.
12. minuta
Českým Budějovicím přesilovka vůbec nevyšla. Svého soupeře v útočném pásmu uzmknout nedokázali.
10. minuta
Vítkovice
Káňa z Vítkovic byl vyloučen za zdržování hry - vyhodil kotouč mimo kluziště. Budějovice budou hrát přesilovku.
8. minuta
V obrovské šanci se zjevil budějovický podlešák. Od mantinelu dostal přihrávku mezi kruhy, kde byl zcela osamocen. Volil kličku do bekhendu, ale Málek kotouč vyrazil.
6. minuta
Akce dva na jednoho brankou neskončila. Květoň namísto složité kombinace raději vypálil, ale střela neprošla betony připraveného Málka.
6. minuta
Na brankáře Kováře z Českých Budějovic dosud nesměřovala složitější střela.
5. minuta
Vítkovice
Hokejisté Vítkovic vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění. V prvních minutách hry jsou o něco aktivnější hosté.
2. minuta
Kuchejda od mantinelu nabruslil až před Málka, ovšem byl v úhlu a s jeho pokusem si brankář poradil.