Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

Obhájce Stanley cupu krok od vyřazení

7:57
Praha - Hokejisté Montrealu nedokázali využít první mečbol a sérii s Bostonem si chtě nechtě prodlouží. Dosti na mále má také obhájce loňského triumfu Anaheim, který je v sérii s Dallasem krok od vyřazení. Ve velmi napínavém utkání porazilo Colorado Minnesotu a stejně jako San Jose si přiblížilo postup.

Český forvard Plekanec v jednom z mnoha ostrých soubojů. foto: ČTK

Canadiens vlétli do zápasu o mnoho účinněji a už od 10. minuty vedli po přesném zásahu Alexeje Kovaljova. V druhém dějství ale přidal ruku k dílu také Montreal. Na přesilovkovou trefu Phillipa Kessela přihrával David Krejčí(0+2). Ve třetí třetině bylo dílo dokonáno. Hned čtyři hráči dokázali neutralizovat kouzlo golmanské hvězdy play off Careyho Priceho, kterému závěr utkání hrubě nevyšel. Postupně se trefili Glen Metropolit, Zdeno Chára, Marco Sturm a Vladimír Sobotka.

Východní konference - 5. zápas:
Montreal - Boston 1:5 (1:0, 0:1, 0:4)
Branky: 10. Kovaljov (Hamrlík) - 28. Kessel (Krejčí), 44. Metropolit, 46. Chára, 56. Sturm (Krejčí), 58. Sobotka. Střely na branku: 32:24. Diváci: 21.273. Stav série: 3:2.
Západní konference - 4. zápas:
Dallas - Anaheim 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Branky: 17. J. Lundqvist, 50. Barnes, 58. Ott - 60. Schneider. Střely na branku: 20:28. Diváci: 18.532. Stav série: 3:1.
Západní konference - 5. zápasy:
Minnesota - Colorado 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Branky: 20. Bouchard, 60. Rolston - 13. Brunette (Hejduk), 46. Wolski, 47. Stastny (Hejduk). Střely na branku: 40:17. Diváci: 19.364. Stav série: 2:3.
San Jose - Calgary 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
Branky: 45. a 49. Cheechoo, 32. Pavelski, 39. Marleau - 25. Iginla, 50. Langkow, 59. Moss. Střely na branku: 26:36. Diváci: 17.496. Stav série: 3:2.

Večerní parťák na koupací rituál: Vyhrajte balíček od sebamed Baby

Přebalit, vykoupat, umýt hlavu, pořádně promazat celé tělíčko... Skvělým parťákem pro takový večerní rituál je sebamed Baby. Sháníte-li jednoho...