Pátek 7. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
20:15 | skupina D | USA | - | Německo | 1:2p |
Sobota 8. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina B | Kanada | - | Itálie | 5:1 |
20:15 | skupina D | Finsko | - | Dánsko | 1:4 |
20:15 | skupina B | Švýcarsko | - | Lotyšsko | 3:1 |
Neděle 9. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina A | Bělorusko | - | Kazachstán | 5:2 |
16:15 | skupina C | ČESKO | - | Francie - ŽIVĚ | 6:2 |
20:15 | skupina A | Slovensko | - | Rusko | 1:3 |
20:15 | skupina C | Norsko | - | Švédsko | 2:5 |
Pondělí 10. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina D | USA | - | Dánsko | 1:2p |
16:15 | skupina B | Švýcarsko | - | Itálie | 3:0 |
20:15 | skupina D | Německo | - | Finsko | 0:1 |
20:15 | skupina B | Lotyšsko | - | Kanada | 1:6 |
Úterý 11. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina A | Rusko | - | Kazachstán | 4:1 |
16:15 | skupina C | ČESKO | - | Norsko - ŽIVĚ | 2:3 |
20:15 | skupina A | Bělorusko | - | Slovensko | 2:4 |
20:15 | skupina C | Švédsko | - | Francie | 3:2 |
Středa 12. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina D | Dánsko | - | Německo | 1:3 |
16:15 | skupina B | Itálie | - | Lotyšsko | 2:5 |
20:15 | skupina D | Finsko | - | USA | 3:2 |
20:15 | skupina B | Kanada | - | Švýcarsko | 1:4 |
Čtvrtek 13. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina A | Rusko | - | Bělorusko | 3:1 |
16:15 | skupina C | Francie | - | Norsko | 1:5 |
20:15 | skupina A | Kazachstán | - | Slovensko | 1:5 |
20:15 | skupina C | Švédsko | - | ČESKO - ŽIVĚ | 1:2 |
Pátek 14. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina E | Slovensko | - | Dánsko | 0:6 |
16:15 | skupina F | Kanada | - | Norsko | 12:1 |
20:15 | skupina E | Finsko | - | Bělorusko | 2:0 |
20:15 | skupina F | Švédsko | - | Lotyšsko | 4:2 |
Sobota 15. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina G | USA | - | Kazachstán | 10:0 |
16:15 | skupina G | Itálie | - | Francie | 1:2 |
20:15 | skupina E | Rusko | - | Německo | 3:2 |
20:15 | skupina F | Švýcarsko | - | ČESKO - ŽIVĚ | 3:2 |
Neděle 16. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
12:15 | skupina G | Francie | - | USA | 0:4 |
12:15 | skupina G | Itálie | - | Kazachstán | 2:1 |
16:15 | skupina E | Dánsko | - | Rusko | 1:6 |
16:15 | skupina F | Norsko | - | Lotyšsko | 5:0 |
20:15 | skupina E | Německo | - | Bělorusko | 1:2p |
20:15 | skupina F | Švédsko | - | Kanada | 3:1 |
Pondělí 17. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
16:15 | skupina E | Finsko | - | Slovensko | 5:2 |
16:15 | skupina F | Norsko | - | Švýcarsko | 3:2 |
20:15 | skupina E | Bělorusko | - | Dánsko | 2:1 |
20:15 | skupina F | ČESKO | - | Lotyšsko - ŽIVĚ | 3:1 |
Úterý 18. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE! | |||||
12:15 | skupina G | USA | - | Itálie | 3:2sn |
12:15 | skupina G | Kazachstán | - | Francie | 3:5 |
16:15 | skupina E | Slovensko | - | Německo | 1:2 |
16:15 | skupina F | Kanada | - | ČESKO - ŽIVĚ | 2:3 |
20:15 | skupina E | Rusko | - | Finsko | 5:0 |
20:15 | skupina F | Švýcarsko | - | Švédsko | 0:5 |
Čtvrtek 20. května | |||||
16:15 | čtvrfinále | ČESKO | - | Finsko - ŽIVĚ | 2:1 sn |
16:15 | čtvrfinále | Švédsko | - | Dánsko | 4:2 |
20:15 | čtvrfinále | Rusko | - | Kanada | 5:2 |
20:15 | čtvrfinále | Švýcarsko | - | Německo | 0:1 |
Sobota 22. května | |||||
14:00 | semifinále | ČESKO | - | Švédsko - ŽIVĚ | 3:2 sn |
18:00 | semifinále | Rusko | - | Německo | 2:1 |
Neděle 23. května | |||||
16:15 | o 3. místo | Švédsko | - | Německo | 3:1 |
20:30 | finále | ČESKO | - | Rusko - ŽIVĚ | 2:1 |
Program 74. mistrovství světa v ledním hokeji
Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!