24. dubna 2019 18:39 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Zpěvák Bieber se modlil za výhru Toronta. Dnes ne, napsal mu na Twitteru Pastrňák

Radost Davida Pastrňáka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radost Davida Pastrňáka. | foto: ČTK

San José Hokejová NHL přináší ve svém play-off řadu zajímavých příběhů. O jeden z nich se postaralo poměrně netradiční duo. Jedním z aktérů byl útočník Bostonu David Pastrňák, tím druhým jeden z nejslavnějších zpěváků světa Justin Bieber.

Série mezi Bostonem Bruins a Torontem Maple Leafs přinesla spoustu emocí, hráči se spolu pošťuchovali, hráči dávali branky, gólmani se jim naopak snažili ve skórování zabraňovat. Nejinak tomu mělo být i v sedmém, rozhodujícím zápase, k němuž kanadský celek zajížděl na půdu soupeře.

A nebesa o pomoc požádal americký zpěvák Justin Bieber, fanoušek týmu z Kanady. „ Milý pane, prosím dohlédni na Austona Matthewse, Mitche Marnera a celé Toronto Maple Leafs v sedmém zápase proti Bostonu Bruins,“ napsal zpěvák na sociální síti. Jenže nakonec bylo všechno jinak.

24.dubna 2019 v 04:00, příspěvek archivován: 24.dubna 2019 v 18:31

Not today @justinbieber #BostonStrong

Ten nahoře Bieberovu výzvu nevyslyšel a Toronto padlo 1:5. A umělcovu výzvu na internetu razantně odmítl útočník Bostonu David Pastrňák. „Dneska ne, Justine,“ odpověděl jednomu z nejposlouchanějších interpretů světa.

A na to už Bieber neměl slov.

ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo
ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo

V roce 2016 se Elišce Hladové a jejímu partnerovi narodila Beátka. Až do té chvíle netušili, že dcerka nebude v pořádku. Přišla však na svět s Treacher Collinsovým syndromem...