14. září 2011 20:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Hlavně někoho zvolit

Kandidát na předsedu Jindřich Rajchl (vlevo) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kandidát na předsedu Jindřich Rajchl (vlevo) | foto: ČTK

PRAHA Zapomeňte na hezká slova o krásném čistém fotbale. Český sport po pádu Sazky finančně strádá. A nejnižších pater fotbalu se to musí dotknout.

Kandidát na místopředsedu Jindřich Rajchl také nezakrývá, že šéfem fotbalové asociace se stane ten, kdo přesvědčí delegáty, že dokáže sehnat víc financí.

Fotbal není v lehké pozici. Když chtěly svazy v dubnu na valné hromadě ČSTV sesadit z čela Sazky Aleše Hušáka, byl tento svaz společně s hokejisty nebo lyžaři proti. A Hušák se také podporou Haška a spol. rád oháněl.

Fotbal ale není vidět ani teď, když se funkcionáři v čele s Jiřím Kejvalem, Ivem Kaderkou a Miroslavem Janstou pokouší vylobbovat peníze ze státního rozpočtu. Jako největší svaz v zemi by přitom měl stát v jejich čele.

V jednom se proto dá s Rajchlem rozhodně souhlasit. Pokud v pátek nevyhraje ani jeden kandidát, bude poraženým český sport.

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?