4. listopadu 2014 6:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Lakers jsou pro smích, tohle ani Kobe nezachrání

Basketbalista Los Angeles Lakers Kobe Bryant | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Basketbalista Los Angeles Lakers Kobe Bryant | foto: Reuters

LAS ANGELES/PRAHA Kde jsou ty časy, kdy Los Angeles Lakers dominovali celé NBA? Teď se jedna z nejúspěšnějších organizací basketbalové historie plácá hluboko pod svým standardem a pokud v nové sezoně konečně nevyhraje, ušije si pěknou ostudu.

Ještě chvíli a Lakers zažíjí vstup do sezony, jaký nepamatují od roku 1957, kdy ještě hráli v Minnesotě. Není se co divit, že klubová legenda Kobe Bryant už z frustrace štěká na novináře. Na otázku, zda je nelichotivá bilance 0-4 po prvních čtyřech zápasech sezony důvodem k trápení, jen ironicky odsekl: „Ne, vůbec mě to netrápí, jsem z toho naopak nadšený.“

Bryantovi, který prahne po svém šestém titulu (čímž by dorovnal legendárního Michaela Jordana), ujíždí vlak až moc rychle. A to poslední, co teď potřebuje, je mít okolo sebe zoufalý tým, který nemá ani na play off. Letos navíc nemá na pomoc ani parťáka Gasola, který už bojuje o tituly v Chicagu. A to si fanoušci po bídné loňské sezoně mysleli, že horší už to být nemůže.

Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu
Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu

Teploty stoupají a krásné počasí nás zve do stínu stromů zahrad a parků. A to je ideální příležitost něco si ukuchtit. Inspirujte se nejlepšími recepty na grilování od našich uživatelek.