25. listopadu 2014 6:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Průšvih basketbalového krále? U LeBrona se vyplatí čekat

3. LeBron James - americký basketbalista, Cleveland Cavaliers. Celkový příjem... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy 3. LeBron James - americký basketbalista, Cleveland Cavaliers. Celkový příjem... | foto: Reuters

Od prvního dne, kdy hvězdný basketbalista LeBron James zapózoval s jejich dresem, se o Clevelandu hovoří jako o jednom z favoritů na zisk titulu. Jasně, experti po zkušenostech s Miami z roku 2010 varovali, že to může chvíli trvat. Ale vyložený průšvih, ten se nečekal.

Možná je slovo průšvih zbytečně přehnané, vždyť Cleveland si s bilancí 5-7 stále drží střed tabulky. Nelichotivá bilance čtyř porážek v řadě už ale LeBrona a spol. musí děsit.

Tým je stavěný na tituly a LeBron měl být jeho lídrem. I proto je pohled na trojnásobného šampiona NBA, který se z frustrace kolikrát už ani nevrací do obrany, dost bolestivý.

Když James v roce 2010 přišel do Miami, trvalo to měsíce, než jejich hra začala alespoň trochu připomínat hru hodnou play off týmu. Nakonec to dotáhli do finále a následující tři roky před sebe nikoho nepustili. Cleveland třeba čeká stejný osud, jen nemůžeme čekat hned zázraky.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!