Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: S úspěchy se zapomíná. Zaslouží si investor Slavie šanci?

Sport

  6:00
PRAHA - Mluví se o tom, že vlastnickou strukturu fotbalové Slavie čeká proměna. Kontroverzního bývalého ministra dopravy Aleše Řebíčka, který je majoritním vlastníkem vršovického klubu, by údajně měl do Vánoc doplnit nový ruský investor. O něm se nic konkrétního neví.

Fanoušci fotbalistů Slavie foto: Mafra - Ota Bartovský

Přesto se již nyní dostal do nelibosti slávistických příznivců, kteří proti němu protestují v internetových diskusích. Zpochybňovat ale image nového a dosud neznámého potenciálního vlastníka z Ruska v tuto chvíli není správné. Zvlášť když pověst Slavie příchodem Řebíčka značně utrpěla a ruský investor může reputaci klubu alespoň částečně pozvednout – minimálně transparentními zdroji.

Zhoršit už ji snad ani nemůže. Proto by mu fanoušci měli dát šanci. Alespoň do doby, než se zveřejní jeho identita. Když Slavia vyhrávala tituly, také příliš neřešili, kdo je tím "tajemným" vlastníkem. To totiž sbírala úspěchy.

Autor:

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat