19. září 2011 16:42 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Tiché sbohem kapitánovi

Hlavní trenér Sparty Jozef Chovanec se s Řepkou rozloučil až příliš potichu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hlavní trenér Sparty Jozef Chovanec se s Řepkou rozloučil až příliš potichu | foto: ČTK

PRAHA Nikdo mu ve Spartě otevřeně neřekl, že o něj už nestojí. Tomáš Řepka pochopil sám, že nastal čas odejít, a podle toho se také zařídil.

Možná budou brzy na Letné litovat, že si vztahy s výraznou fotbalovou osobností nevyřešili jasněji, až si proti Spartě zahraje Řepka jako soupeř.

Zkušený obránce se může pochlubit tím, že nikomu není lhostejný, ať už ho fanoušci milují, nebo nenávidí. Umí zaujmout bojovností, jakou dokáže ostatní strhnout k důležitým vítězstvím. Na hřišti se naopak často neuměl ovládnout, což mu zase hodně sympatií ubralo.

V Příbrami se bude Řepkovi motivace hledat o něco hůř, ale jeden zápas ho v novém angažmá určitě nabudí k maximálnímu výkonu. Ano, půjde o souboj se Spartou. Klubu, který Řepkovi udělal renomé, ale také se s ním až příliš potichu rozloučil.

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.