Diskuse k článku: Vrba volá po zrušení videa. Chce, aby technika jako dřív nezasahovala do práce sudím?

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 17.9.2018 13:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Pokorný 17.9.2018 11:51

Vrba je buran, nevzdělaný bez znalosti cizích jazyků, ideální trenér do alkoholického lokálního plzeňského spolku, který drží na výsluní dlouhodobá systematická práce stbáka Berbra.

J. Hurych 17.9.2018 13:49

Zklidněte hormony a chovejte se slušně.

J. Hurych 17.9.2018 8:35

Chce, aby technika jako dřív nezasahovala do práce sudím?

Pan Vrba má pravdu. Co s nedokonalou technikou. Techniku je třeba vylepšit. doplnit i o to, co dokáže televizní technika. Je třeba zlepšit spolupráci rozhodčích a videorozhodčích.

Jcch 17.9.2018 8:00

Tak ubohé štvaní proti mistru ligy nedokážou ani ti nejzaujatější diskutéři. Autor má zřejmě sešívanou nejen hubu, ale i mozek.

K. Brabenec 16.9.2018 18:12

Pan autor článku je další z lehce vystudovaných novinářů, který nechápe smysl mluveného nebo psaného slova. Humanitní obory, kde v lavici sedí hrubosrstý jezevčík, jakožto nadějný studijní typ, chrlí nyní svoje ovoce naplno.

První jeho výhrada k zápasům Plzně v minulosti, kde se zahrávala řada penalt ve prospěch Plzně a zahrávat se neměla:

-jestliže jsou plzeňští hráči po 70% zápasu nastěhovaní ve vápně soupeře hrající taktiku prešovského betonu, musí k těmto situacím bez videa docházet

-kolik penalt pro Plzeň bez videa nebylo odpískaných, to už tohoto lehkoživku nebere

Vrbova slova o tom, že než takto s videem, to raději nijak, pochopil tento novinářský duch po svém aneb podle sebe soudím tebe. Ten flákač u videa přehlédl, dle jistě nekvalitní ale dejme tomu že reportáže, dvě ze tří situací, které měl sudímu na hřišti hlásit. Přesto, že má možnost to hned přezkoumat. S blbci za videem je video k ničemu. Pro méně chápavého autora článku je toto nekorektní překlad Vrbových slov.

A. Stiess 16.9.2018 19:42

Souhlas, Vrbovi - dle inteligentních článků na jiných serverech vadí a zmiňoval něco jiného. A to na fakt, že "kvalita" video-techniky pro rozhodčí nemá ani ty možnosti, co přenos v TV - viz nemožnost, si dokreslit ofsajdovou čáru, atd. - což se ukázalo NEJEN v tomto utkání.

K. Brabenec 16.9.2018 20:37

Teď jsem ho slyšel v TV Znova, ale říkal něco načisto jiného, než tady tlápe ten hněťa novinář.

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...