Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Bouchardová napodobila Williamsovou, navlékla ‚kočičí‘ oblek. Které to sluší více?

Sport

  10:41
Londýn - Když dvě dělají totéž, není to totéž. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová se při tvorbě nového tenisového outfitu zjevně inspirovala hvězdnou Serenou Williamsovou. I ona se na kurtech představila v „kočičím“ obleku.

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová. foto: Instagram.

Bouchardová se na tenis po zranění těšila, pauzu ale využila k focení plavkových modelů

Kanadská hráčka pilně trénuje na Wimbledon, kde by chtěla konečně restartovat svoji kariéru. Bývalá světová pětka se nyní nachází „až“ na 79. místě žebříčku WTA, ale určitě by se chtěla vyšvihnout výše. Zvláště, když na londýnské trávě hrála už před pěti lety finále, ve kterém ale nestačila na českou lvici Petru Kvitovou.

Svým oblečením Američanka vzbudila pozornost.

K  úspěchu na kurtech ale bude potřebovat méně modelingu, kterému se v posledních letech věnovala, a více tenisového umu.

Konec superhrdinky. Williamsové od příštího roku zakázali na French Open odvážný oblek

Možná k jeho zlepšení poslouží i tzv. kočičí oblek, který Bouchardová při tréninku na trávě v All England Clubu navlékla. Jako první jej v loňském roce zkusila Serena Williamsová na pařížské antuce, a vzbudilo to mimořádnou pozornost.

Kanaďanka na travnatých kurtech.
V Paříži se jí daří nejméně ze všech grandslamů, má z něj "jen" tři tituly.

Nyní ji napodobila Kanaďanka, která ale s pomocí zajímavého oblečku ve Wimbledonu počítat nemůže, neboť tento turnaj má mimořádně přísný dress code a všichni tenisté i tenistky na něm musí nastupovat v oblečení, kde převažuje bílá barva.

Autor:

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...