Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Brückner asi povede fotbalisty i nadále

Sport

  14:28
WESTERBURG (Německo) - Trenér Karel Brückner zřejmě nadále povede českou fotbalovou reprezentaci. Manažer národního týmu Vlastimil Košťál řekl, že kouči nabídl prodloužení kontraktu o další dva roky. K definitivní dohodě by mělo dojít během dvou týdnů.

Karel Brückner foto: PETR JOSEK ČTK

Brückner dnes prohlásil, že by s týmem rád dál spolupracoval. Košťál šestašedesátiletému trenérovi v dějišti mistrovství světa nabídl další dvouletou smlouvu a před odletem domů to oznámil hráčům.

"Během nejbližších dvou týdnů bychom rádi domluvili další detaily, ale domnívám se, že se s trenérem domluvíme, stejně jako v předchozích dvou případech," uvedl Košťál, který je současně svazovým místopředsedou.

Brückner, jenž reprezentaci převzal v prosinci 2001, už dříve naznačoval, že by u týmu rád zůstal. Názor nezměnil ani dnes, přestože vyřazení mužstva na turnaji označil za neúspěch.

"Smlouva mi skončila. Ale pokud bych nabídku pokračovat obdržel, přijal bych ji," řekl Brückner, kterému smlouva končí 31. července. Ještě před jejím vypršením však už podle všeho bude mít v kapse nový kontrakt.
Autor:

Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS
Pomozte se zbavit zácpy u vašich dětí: zařaďte do jejich jídelníčku vlákninu GOS/FOS

V poslední době se stále více hovoří o významu vlákniny GOS/FOS. Co to vlastně je a proč by neměla chybět ve stravě vašeho potomka? Může například...