Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka
130 let

Lidovky.cz

Česká plavecká kráska provokuje lenošením v posteli. A údajně to ještě není vše

Sport

  10:00
PRAHA - Pamatujete si? Jedním z nejpovedenějších kousků české výpravy na olympijských hrách v Riu 2016 bylo video plavců, ve kterých si zahráli na slavné pláži Copacabana na Pobřežní hlídku. Jednou z dívek v klipu byla také tehdy teprve šestnáctiletá Barbora Seemanová. A již tehdy okouzlila řadu fanoušků ze všech nejvíce.

Barbora Seemanová. foto: Twitter Barbory Seemanové

Je mladá, dlouhonohá, dlouhovlasá, má sportovní postavu a nesmělý úsměv s tajemnými očima. Když k tomu navíc přidáte i nějaký ten úspěch, dostáváte prototyp „dokonalého sportovce“.

A stále teprve sedmnáctiletá Barbora Seemanová si to moc dobře uvědomuje. Stejně jako její vrstevnice se ráda fotí a snímky zveřejňuje na sociálních sítích. Na instagramu pražskou rodačku momentálně sleduje přes 6 tisíc lidí.

Díky poslednímu příspěvku se může určitě dvojnásobná stříbrná medailistka z loňského juniorského evropského šampionátu těšit na další.

Seemanová je na něm v plavkách ve „spokojené póze“ na posteli s komentářem: „Nikdy nechci opustit toto magické místo zvané postel.“

Liky a komentáře na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. Seemanová pak - pochopitelně v nadsázce - v jednom ze svých reakcí odepsala uživateli s nickem „Tonyle11“ na hlášku „Takové porno“, že „to ještě není ono no“.

Každopádně i tak se již nyní její fanoušci těší na další příspěvek...

Never want to leave this magical place people call a bed 

Příspěvek sdílený Barbora Seemanová (@bseemanova),

Autor:

Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování
Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování

Na brněnském výstavišti proběhne od čtvrtka 29. února do soboty 2. března veletrh ProDítě. Najdete tam přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího...