11. minuta
Lotyšsko
Další pohodový zákrok Vokouna.
9. minuta
Rozhodčí nechal posunout čas o tři vteřiny zpět. Časoměřič pustil odpočítávání dříve.
9. minuta
Plekanec byl na konci další pěkné kombinace, ale vystřelit nedokázal. Na druhé straně si střelu Širokovse pohlídal Vokoun.
01:50
důležité
Druhá branka nakonec byla připsána Plekancovi.
7. minuta
Češi si hodně zvedli sebevědomí. Michálek teď ve střelecké pozici ještě předváděl stahovačku. Brankář kryl.
6. minuta
gól

To je exhibice. Jágr si v pohodě vyjel od mantinelu do kruhu pro vhazování a odtud v pohodě překonal gólmana střelou pod horní tyčku. 3:0.

• Jágr obchází jednoho z lotyšských obránců.

Jágr obchází jednoho z lotyšských obránců. / Autor: ČTK

5. minuta
Navíc ještě budeme hrát přesilovku. Vasiljevs zahákoval Havláta a půjde na trestnou.
4. minuta
gól
Gól! A je to 2:0. Po ráně Židlického ještě puk tečoval Michálek. Skvělý vstup do zápasu.
3. minuta
gól

Gól! Vedeme 1:0 po krásné akci Erata a Krejčího. Druhý jmenovaný si položil brankáře a pohodlně zasunul.

• David Krejčí střílí první gól.

David Krejčí střílí první gól. / Autor: ČTK

2. minuta
Vytvořili jsme si hned od počátku velký tlak. Soupeř brání a vyjíždí do rychlých protiútoků.
1. minuta
Utkání začalo. Češi sice vyhráli první buly, ale pak se připravili o puk zakázaným uvolněním.