8. září 2015 13:00, aktualizováno  13:36 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Přišel o botu, tak začal dělat mrtvého. Fotbalista baví Ameriku

Mike Minns a jeho teatrální pád. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mike Minns a jeho teatrální pád. | foto: Lidovky.cz

Takhle se žádá o time out! Hráč amerického fotbalu Mike Minns přišel během zápasu o botu a uvědomil si, že nemá čas běžet za postranní čáru a opětovně nazout. Obránce týmu Bowling Green tak nenapadlo nic lepšího než se teatrálně skácet k zemi a dělat mrtvého.

Minns přirozeně tušil, co bude následovat. Rozhodčí chtě nechtě musel na plochu zavolat ošetřovatele a utkání bylo přerušeno. Obrovitý tlouštík Minns po chvilce v péči lékařů v klidu vstal a odběhl mimo hřiště, kde záležitost s botou vyřešil.

Tento kouzelný moment byl k vidění během utkání nejvyšší vysokoškolské univerzitní ligy, v němž se potkaly týmy Bowling Green State University a Tennessee Volunteers. Tennessee vedlo 14:3 a zakládalo další útok, a tak není divu, že dramatický výstup „Big Mikea“, jak se Minnsovi přezdívá, příliš neocenilo.

Vzteklá reakce fotbalisty Joshuy Dobbse, který stál vedle Minnse a jeho pád viděl z bezprostřední blízkosti, je k nezaplacení. Taktéž trenér Tennessee Butch Jones nebyl vůbec nadšený a při hádce s rozhodčím ukázkově zrudnul, americké fotbalové fanoušky na sociálních sítích ale herecká etuda Mikea Minnse pobavila.

okaOndřej Kopřiva

Advantage Consulting, s.r.o.
INŽENÝR TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY S AJ

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
nabízený plat: 27 000 - 35 000 Kč