Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Hradilek: Mrzí mě, že je slalom sledovaný jen na OH

Sport

  19:10
LONDÝN/PRAHA - Kajakář Vavřinec Hradilek na olympijském kanálu vybojoval první medaili pro svou vlast. "Dojalo mě to," přiznal v on-line rozhovoru se čtenáři serveru Lidovky.cz.

Vavřinec Hradilek se stříbrnou medailí foto: ČTK

Ihned po závodě obdržel za stříbrnou medaili mnoho gratulací. "Ještě jsem je ani nestihl přečíst. Všechny do jedné jsou ale krásné," napsal Hradilek.

Český vodák se snaží zvládat tlak na svou osobu, který svým úspěchem vzbudil. "Začínám cítit únavu, ale nevadí mi to. Těším se už domů, kde se něco chystá."

Přečtěte si všechny otázky čtenářů a odpovědi Vavřince Hradilka v on-line rozhovoru na Lidovky.cz.

O holinkách, které čeští sportovci fasovali, se toho napsalo už hodně. 25letý sportovec je ocenil: "Chodili jsme na kanál přes bahnitou louku a pršelo. Hodily se nám," řekl. 

Po olympiádě má naplánovaný výlet do Jižní Ameriky. "Chystám se do Chile. Chci sjet spoustu řek v okolí Pucon. Těším se zejména na Futaletu," popsal Hradilek.

A jak se stříbrný olympionik připravuje ne závody? "Mám kompenzační cvičení. V sezoně chodím běhat. Co mi ale nejde, to je plavání," přiznal.

Podle Hradilka je škoda, že se o vodním slalomu píše zejména před a během olympiády. "Samozřejmě mě to mrzí, zejména když se na každé olympiádě ukáže, že zážitek ze sledování vodního slalomu je vždycky veliký."

Autor:

Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho
Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho

Alespoň to říká Marek Cinko, sochař, který prošel různými profesemi. Byl počítačovým grafikem, prodavačem, tesařem a tantra masérem. Právě při...