Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Krásku Bouchardovou rande naslepo okouzlilo. Se studentem půjde na další

Sport

  12:30
NEW YORK - Původně šlo jen o to splnit slib po prohrané sázce. Půvabná Eugenie Bouchardová si ve středu vyšla na rande s dvacetiletým americkým studentem Johnem Goehrkem. To se jí líbilo a proto dvaadvacetiletá kanadská tenistka přiznala, že si spolu vyjdou brzy na další.

Půvabná kanadská tenistka Eugenie Bouchradová si poprvé v životě vyzkoušela focení bez vrchního dílu plavek. foto: Twitter/Eugenie Bouchardová

Zachovala se jako dáma. Tenisová kráska šla s fanouškem kvůli prohrané sázce na rande

Přijala sázku, kdo vyhraje letošní Super Bowl a prohrála. Pak se zachovala jako dáma, splnila svůj slib a ve středu si se studentem z Missouri vyšla na rande, jejíž součástí byl i duel NBA mezi Brooklynem a Milwaukeem.

Pro server TMZ.com, který se zabývá životem celebrit pak přiznala, že ji mladý John okouzlil. „Jsem šťastná. Bylo to úžasné, on je normální,“ rozplývala se Genie.

„Já to naplánovala. On mě vyzvedl v hotelu jako gentleman, přijeli jsme sem (Barcleys Center, domácí hala Brooklynu), přinesl mi pěkný malý dárek a užil si zápas,“ pokračovala finalistka Wimbledonu z roku 2014.

Přitom přiznala, že původně váhala s tím, jestli má svůj slib splnit.

Půvabná kanadská tenistka Eugenie Bouchradová si poprvé v životě vyzkoušela...
Eugenie Bouchardová splnila slib a šla s dvacetiletým studentem na rande.

„Obávala jsem se, podívala jsem se na jeho profil na Twitteru po prohrané sázce a na obrázku byl Tiger Woods. Říkala jsem si, že je to jeden z těch twitterových fanoušků. Ani nevím, jak vypadá. Co se vlastně stane?“ přiznala sličná blondýnka.

„Ale nakonec vypadá jako velmi slušný kluk,“ dodala s tím, že se s Johnem chystá na další rande. „Samozřejmě, bude další.“

Zápas si užili přímo z první řady a zároveň se oba stali aktéry přestávkového programu, když házeli do publika propagační materiály brooklynského týmu. „Doufám, že si to užil a doufám, že to nebylo příliš trapné,“ smála se Bouchardová.

A mladý John si rande skutečně užíval, i když to na sobě nenechal příliš znát. „Bylo to nejlepší rande,“ rozvášnil se.

Otázkou nyní je, jak se k celé záležitosti postaví přítel Bouchardové, kanadský hokejista Bostonu Jordan Caron.

Autor:

Mohlo by vás zajímat