Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tenisová kráska zve studenta na další rande do floridského bytu za 95 milionů

Sport

  13:00
MIAMI - Pořídila si v Miami luxusní byt za v přepočtu 95 milionů korun. Prvním hostem v apartmánu tenisové krásky Eugenie Bouchardové bude nejspíš dvacetiletý student John Goehrke. Muž, kterého pozvala kanadská tenistka na rande naslepo proto, že prohrála sázku ohledně letošního Super Bowlu. O dva roky mladší student ji na něm však okouzlil, takže se rozhodla Goehrkeho pozvat k sobě domů.

Eugenie Bouchardová si koupila v Miami dům snů. Pozve si do něj studenta z rande naslepo? foto: Twitter/Genie Bouchardová

Krásku Bouchardovou rande naslepo okouzlilo. Se studentem půjde na další

Na turnaji v Miami vypadla dvaadvacetiletá Kanaďanka už ve středu po porážce v prvním kole. Další turnaj ji pak čeká až za dva týdny. Proto se spekuluje, že si Bouchardová pozve Goehrkeho na slíbené druhé rande právě do Miami.

Potvrzuje to zpráva jednoho z Goehrkeho kamarádů, který to vyzradil na svém twitterovém účtu. A i když zprávu později smazal a pokusil se zahladit stopy, americká média se ohlášeného rande chytila.

Půvabná Genie dostála svému slibu a student John si s ní mohl užít příjemný večer ve dvou.

Sama Bouchardová totiž v únoru pro magazín TMZ prozradila, že se jí rande naslepo líbilo a že pozve Goehrkeho na další.

„Jsem šťastná, je úplně normální. Určitě ho pozvu na další rande,“ nechala se kanadská tenistka slyšet poté, co splnila slib a vyrazila si s neznámým studentem z Missouri na zápas basketbalové NBA do haly Brooklynu Nets.

Eugenie Bouchardová byla dvacetiletým Johnem Goehrkem okouzlena, takže s ním...
Půvabná kanadská tenistka Eugenie Bouchradová si poprvé v životě vyzkoušela...

Goehrke se s ní totiž vsadil, že pokud vyhrají letošní Super Bowl New England Patriots, půjdou spolu na rande. Bouchardová si byla tak jistá triumfem Atlanty Falcons, že nakonec na sázku kývla. Jenže duel vyhráli po senzačním obratu Patriots.

Vše tak nahrává tomu, že Kanaďanka pozve mladého studenta do svého luxusního bytu v Miami se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a obrovskou terasou s bazénem a výhledem na moře.

Luxusní ložnice Eugenie Bouchardové.

Luxusní výhled na moře a obrovský bazén u domu Eugenie Bouchardové.

Autor:

Znáte metodu sous-vide? Vyzkoušejte Kuřecí prsa k natrhání, vaše rodina si je zamiluje!
Znáte metodu sous-vide? Vyzkoušejte Kuřecí prsa k natrhání, vaše rodina si je zamiluje!

Metoda sous-vide zajišťuje masu díky přesnému nastavení teploty a doby při vaření šťavnatost. Kuřecí prsa zůstanou měkká a plná chuti. Zapojte se...