Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Netrpělivá Soukalová jela po páse jako kufr. ‚Nechtělo se mi čekat‘

Sport

  19:00
CALGARY/PRAHA - Nechtělo se jí čekat ve frontě na odbavení, tak přijela na letišti v Calgary jako spoluzavazadlo. Takovou scénku pro pobavení celého týmu i svých fanoušků na Facebooku zinscenovala Gabriela Soukalová.

Gabriela Soukalová zase projevila velký smysl pro humor. foto: Miloslav JančíkMAFRA

Po náročném programu v minulém týdnu v kanadském Canmore čekal české biatlonisty ještě náročnější přesun na další závody Světového poháru do amerického Presque Isle.

Vedoucí žena průběžného pořadí SP proto sehrála s jedním členu etudu, že se místo přes pasovou kontrolu dostala z příletové zóny jako kufr.

Gabriela Soukalová se raduje z další účasti na stupních vítězů
Gabriela Soukalová během vítězného závodu s hromadným startem na SP v...

„Nechtělo se mi čekat, tak jsem se nechala dneska odbavit jako zavazadlo,“ smála se sedící Soukalová do mobilního telefonu, který její počínání nahrával.

Soukalová přiznala, že jí podobné žerty pomáhají od toho, aby přebila únavu z náročné sezony. Už ve čtvrtek ji navíc čeká v Presque Isle sprint na 7,5 kilometru.

Zdravím vás z Calgary! Letíme na další štaci. Fanděte Český biatlon

Zveřejnil(a) Gabriela Soukalova dne 8. únor 2016
Autor:

Děti zvládnou všechno, to samé ženy. Muži však nevydrží, říká expert na přežití

Premium Tři dny trvalo pátrání po osmileté Julii z Berlína, která se v neděli ztratila rodičům u Čerchova na Domažlicku. V...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Od perfekcionisty Contadora k Pogačarovi bez nepřátel. Hvězdy očima Kreuzigera

Premium Zažil vládu Contadora i Frooma, řádění Sagana, razantní nástup Pogačara. Během šestnácti let profikariéry se vedle...

Mohlo by vás zajímat