Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

SEMIFINÁLE WIMBLEDONU:
PETRA KVITOVÁ - VIKTORIA AZARENKOVÁ 6:1, 3:6, 6:2
Je dobojováno. Petra Kvitová je ve finále Wimbledonu! Poslední sadu frustrovaná Běloruska vůbec nezvládla a zakončila ji dvojchybou.
15:46
game
Petra Kvitová při vlastním servisu dominovala - 5:2. Od postupu do finále ji tak chybí už jen jediný gem.
15:40
game
Azarenková při vlastním servisu nezaváhala, byť Kvitová kladla velký odpor. Hra přinesla i shodu 40-40. Stav třetí sady je 4:2.
15:39
game
Česká tenistka dokázala nepříznivý vývoj gemu, ve kterém prohrávala už 15-40 při vlastním podání, otočit a čtyřmi míčky získala hru pro sebe.
15:34
V. Azarenková
Kvitová si vybrala slabší chvilku. Azarenková má výhodou dvou brejků.
15:30
game
Důležitý gem pro Azarenkovou. Běloruská tenistka se tak udržuje v kontaku s Kvitovou. Stav třetí sady je 3:1.
15:27
game
Jestřábí oko Kvitové nepomohlo a následovala shoda. Pak však mladá Češka při dalších dvou výměnách nechybovala a ujala se vedení 3:0.
15:26
P. Kvitová
Další dvojchyba znamenající stav 30-30, tentokrát však ze strany Petry Kvitové.
15:23
game
Skvěle. Petra Kvitová měla při podání Azarenkové dva brejboly a ten druhý využila. Kvitová vede ve třetím setu 2:0.
15:20
První dvojchyba utkání. Dopustila se jí Azarenková při svém servisu ve třetím setu.
15:19
game
Petra Kvitová vstoupila do rozhodujícího setu výborně. Azarenkové při vlastním servisu dovolila jen jeden fiftýn a ujala se vedení 1:0.
15:16
set
Závěrečný gem ovládla i přes zlepšený výkon Kvitové Azarenková a srovnala na 1:1. O vítězi tohoto duelu rozhodne třetí set.
15:11
game
Čistá hra zakončená stylovým esem. Petra Kvitová se průběh druhého setu ještě pokusí zdramatizovat.
15:05
game
V opatrném gemu měla Kvitová dvakrát náskok jednoho fiftýnu, ale Azarenková se poté začala trefovat do prvního podání a svůj servis uhájila. Stav druhého setu je 5:2 pro Bělorusku.
15:04
game
Vzápětí však Češka odvrátila dva brejkoboly a sérií čtyř fiftýnů nakonec svůj servis se štěstím uhájila.
15:01
Petra Kvitová se nemůže dostat do stejného tempa, které ji zdobilo v prvním setu. Při vlastním servisu prohrává 15:40.
14:56
game
Běloruská tenistka povolila Kvitové dva fiftýny, ovšem jinak dalšímu gemu dominovala a vede již 4:1.
14:53
game
Kvitová zvládla těžký gem a snižuje na 1:3. Azarenková měla výhodu brejkbolu, ale nedokázala ho využít.
14:51
Výměny jsou o poznání kratší než v prvním setu. To více vyhovuje Bělorusce Azarenkové.