Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Sparta hrát přípravný zápas nebude, byl kvůli epidemiologické situaci zrušen

Fanoušci Sparty v ochozech letenského stadionu. foto: ČTK

Praha - Vedení fotbalistů Sparty se kvůli zhoršující se epidemiologické situaci v Praze rozhodlo zrušit dnešní přípravný duel na Strahově s Vltavínem. Podle klubového webu to ale není kvůli tomu, že by byl některý hráč nebo člen realizačního týmu pozitivně testován na koronavirus. Sobotní přípravný zápas s Táborskem je nadále v plánu.
  10:25

A-tým Sparty začal letní přípravu v pátek a proti Vltavínu měl sehrát první přípravný zápas. Od 4. do 14. srpna čeká letenský celek soustředění v Rakousku, kde by Sparta měla odehrát další čtyři přípravná utkání. Soupeře ani termíny zatím třetí celek uplynulého ročníku první ligy a vítěz poháru neoznámil.

Sparťanské béčko musí do karantény
Guélor Kanga v souboji se Stanislavem Teclem.

Před devíti dny musela kvůli výskytu koronaviru v mužstvu přerušit letní přípravu sparťanská rezerva, která nastoupila na dva týdny do karantény. Kolika hráčů se onemocnění covid-19 týká, klub neuvedl.

Podle médií se sparťané nakazili na párty v pražském nočním klubu Techtle Mechtle. Mezi nakaženými byli i dva fotbalisté rezervy Bohemians 1905 a dorostenec Dukly z výběru do 19 let. Podle pondělního vyjádření ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) evidují hygienici v souvislosti s klubem celkem 135 nakažených.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Mohlo by vás zajímat