Neděle 16. ledna 2022, svátek má Ctirad
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

VIDEO: Velká cena Konzumu i dezinfekční pit stop. Přední komentátor formule 1 vtipně okomentoval nákupy

Tomáš Richtr povedeně okomentoval nákupy foto: facebook.com/TomysF1

Letošní rok je pro sport přímo katastrofický, časté přerušování soutěží i závody či zápasy bez diváků narušily plány snad všem fanouškům, ale také řadě zaměstnanců. Trable se však dají obrátit i v humor. Jeden z předních českých komentátorů formule 1 Tomáš Richtr se rozhodl zažertovat o současných hygienických opatření v republice.
  8:07

Do obchodu pouze jeden člověk na patnáct metrů čtverečních, přesně vypočítané a očíslované nákupní vozíky i povinné dezinfikování rukou. Jedno z posledních hygienických nařízení v České republice spousty lidí nadzvedlo ze židle. Ne všichni však volný čas tráví nadáváním nad současnou dobou, někteří ji využijí k pobavení ostatních.

Jedním z nich byl i Tomáš Richtr, známý český komentátor specializující se na závody formule 1. Místo závodů drahých aut se ale rozhodl pro jednou okomentovat tlačenici v Kauflandu, kde kamery zabíraly nakupující první den po zavedení nového opatření.

„Velká cena Konzumu byla právě odstartována. Peloton zrychluje skrz první zatáčku a na kolečkách nákupních vozíku je vidět zřejmá nervozita,“ spustil se originálně do komentování netradičního ‘závodu’.

„Pán bez řádné techniky byl právě vyloučen ze závodu,“ utahoval si zas z momentu, kdy jeden z nakupujících zamířil s košíkem, a nikoliv nákupním vozíkem, mimo vstup. „A hned v úvodu závodu tu je první dezinfekční pit stop, přesně podle pravidel,“ okomentoval další dění z videa.

Richtr si za svůj povedený počin vysloužil od fanoušků samou chválu, do dvou dní jeho video sdílelo přes 4,9 tisíc lidí.

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Jak co nejrychleji otěhotnět? Stáhněte si praktický eBook zdarma
Jak co nejrychleji otěhotnět? Stáhněte si praktický eBook zdarma

Jestli se ptáte na otázku „Jak co nejrychleji otěhotnět?“, máme pro vás odpověď. Vše o tom jak přijít do jiného stavu, se dozvíte v naší nadupané...

Mohlo by vás zajímat