Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius
130 let

Lidovky.cz

‚Rozhodla jsem, že první panenka bude mít tmavou kůži.‘ Williamsová koupila dceři hračku, má vlastní Twitter

Sport

  8:00
Melbourne / Praha - Lidé mají všemožné záliby a elitním sportovcům se to pochopitelně nevyhýbá. Někdo sbírá vína, další luxusní automobily nebo jachty, jiní se věnují adrenalinovým disciplínám. A pak je tady Serena Williamsová a panenka její dcery, kterou rodina pojmenovala Qai Qai.

Serena Williamsová bere panenku na všechny zápasy. foto: Twitter Qai Qai.

Qai Qai má vlastní twitterový i instagramový účet, přičemž na tom druhém má bezmála 90 tisíc sledujících. A je na něm uvedeno, že je (panenka!) vnučkou Sereny Williamsové a jejího manžela Alexise Ohaniana, což je jeden ze zakladatelů populární sociální sítě Reddit. 

Williamsová (na Instagramu 10,5 milionu sledujících) na fotkách s panenkou ukazuje svůj život a prakticky se k ní chová jako k živému členu rodiny. Nyní ji vzala i na australský grandslam, kde panenka sleduje „babiččiny“ zápasy. 

Babička Serena se na kurtu připravuje, panenka Qai Qai je připravena u kamery.
Rodina Williamsova

Qai Qai má na sociálních sítích většinou upravený obličej, aby vyjadřoval emoce. Spekuluje se, že je spravuje Alexis Ohanian, který je díky svému povolání mimořádně zběhlý v tom, jak dělat sociální sítě.

Mimochodem, Qai Qai je tmavé pleti. Proč? „Když jsem dospívala, neměla jsem moc možností, abych si hrála s panenkami černoškami. Dcera Olympia je ze smíšeného páru a já jsem rozhodla, že její první panenka bude mít tmavou kůži,“ prohlásila Američanka s tím, že později jí koupila i pannu se světlou pletí. „Chtěla bych ji tak naučit, že by se lidé měli mít rádi navzdory odlišným barvám pleti.“

Autor:

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...