Uruguay
Z pozice, která mohla být gólová, střílel Diego Forlán, ale branku netrefil.
113. minuta
Ghana
Příliš dlouho si v pokutovém území zpracovával míč Appiah. Obránci ho v klidu odzbrojili.
111. minuta
Ghana
Fotbalisté z Uruguaye již vůbec neútočí a nechávají soupeřům prostor k vytváření tlaku před pokutovým územím.
109. minuta
I druhá půle prodloužení se hraje velmi oaptrně a bez šancí. Zdá se, že žádnému z týmů nevadí sázka na penaltovou loterii.
106. minuta
Začala druhá část prodloužení.
105. minuta
Rozhodčí nastavil k první části prodloužení necelou minutu. Za několik vteřin se bude ve hře znovu pokračovat.
105. minuta
Uruguay
Z úhlu postupoval až do pokutového území osamocený Forlán, ale včas se stihl vrátit jeden z obránců a jeho přihrávku odvrátil na roh, který se hráčům z Jižní Ameriky nepovedl.
103. minuta
Uruguay
Abreu se ve vápně ocitl na zemi. Penalta se pískat dala, ovšem po zákroku Pantsil pádu hodně pomohl.
102. minuta
Ghana
Na zemi tentokrát nějakou dobu strávil Sarpei, ale i on bude pokračovat ve hře.
100. minuta
Ghana
Gyan zůstal po své šanci dlouho ležet na trávníku. Nyní je už ale v pořádku a dožaduje se návratu na trávník.
98. minuta
Ghana
Po velké chybě Arévala se do šance mohl propracovat Gyan, ale do zakončení se dostat nedokázal.
97. minuta
Ghana
Po souboji s Abreuem zůstal na zemi ležet John Mensah. Zvedl se a zdá se, že bude pokračovat. Ano, hraje dál...
95. minuta
Prodloužení se v úvodních pěti minutách hraje velmi opatrně. Podobně jako ńa začátku zápasu.
93. minuta
Ghana
Vysoký Abreu po rohu Ghany uklízet míč do zámezí.
91. minuta
Začalo úvodní dějství půhodinového prodloužení.
90. minuta
důležité
Rozhodčí v tuto chvíli ukončil úvodních devadesát minut střetnutí. Bude se prodlužovat.
90. minuta
Ghana
Nepřesný Boatengův centr prolétl pokutovým územím až do zámezí.
90. minuta
Základní hrací doba utekla, rozhodčí ještě nastaví tři minuty a pokud nepadne gól, bude se prodlužovat.
90. minuta
Ghana
Appiah se po autovém vhazování a dlouhé centru snažil prosadit ve vápně Uruguaye, ale zakončovat mu zamezil jeden z obránců.
88. minuta
Ghana
Střelec první branky střetnutí Muntari právě vystřidal. Na jeho místo nastoupil Adiyiah.

Nepřehlédněte

Uruguay:
Muslera - Fucile, Victorino, Lugano, M. Pereira - Ríos, Pérez, Á. Fernandez - Cavani, Forlán, Suárez

Ghana:
Kingson - Sarpei, Mensah, Vorsah, Pantsil - Muntari, K.-P. Boateng, Annan, Asamoah, Inkoom - Gyan

Rozhodčí: Benquerenca (Portugalsko) - Cardinal (Portugalsko), Miranda (Portugalsko)