Sobota 4. května 2024, svátek má Květoslav

STATISTIKY ZÁPASŮ 30. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Slavia - Sparta 3:2

Branky a nahrávky: 3. Doležal (P. Jelínek), 22. Doležal (T. Svoboda), 32. Tomica (T. Svoboda) - 43. Broš (Gulaši, Vykoukal), 59. Smoleňák (Ton). Rozhodčí: Šindler, Fraňo - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:4, navíc Kopřiva (Slavia) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 8397. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:2.

Sestava Slavie: M. Kopřiva - Kadlec, Špelda, Roth, Žižka, Kuboš, Vašíček, Kolařík -Pospíšil, V. Růžička ml., Vondrka - T. Svoboda, Benda, Tomica - Krenželok, P. Jelínek, Doležal - Micka, Žejdl, Poletín - Sklenář.

Trenéři: V. Růžička st. a Čelanský.

Třinec - Kladno 2:1

Branky a nahrávky: 27. Seman (Varaďa, V. Polák), 55. Lojek (Polanský) - 51. Eberle (Knotek, Drtina). Rozhodčí: Hradil, Hribik -Bejček, J. Svoboda. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 2688. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:1.

Litvínov - Pardubice 3:1

Branky a nahrávky: 38. Ručinský (Černošek, Lukeš), 43. Lukeš (Jánský), 59. Trávníček (V. Hübl) - 28. Bartek (Somík). Rozhodčí: Mikula, Trombík - Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 3:5, navíc Kubinčák (Litvínov) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 3179. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:0.

Karlovy Vary - Vítkovice 3:4p

Branky a nahrávky: 2. Melenovský (Sloboda), 4. Skuhravý (Košťál, Kumstát), 57. Gřegořek (D. Hruška, Pech) - 20. Burger (Tomas), 35. Huna (Malík), 55. Pohl (Malík), 61. Barinka (Vrána, Ujčík). Rozhodčí: R. Polák, Hrubý - Kis, R. Prchal. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 2679. Třetiny: 2:1, 0:1, 1:1 - 0:1.

Zlín - Kometa Brno 3:2

Branky a nahrávky: 10. Balán (Rachůnek), 40. Kubiš (T. Sýkora), 46. Roman Vlach (Holík) - 9. Veselý (Bičánek, R. Hruška), 57. Hubáček. Rozhodčí: Souček, Turčan - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:10, navíc Hubáček (Brno) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5451. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:1.

České Budějovice - Mladá Boleslav 10:2

Branky a nahrávky: 2. Mertl (Langhammer, Podlešák), 5. Gulaš (J. Novák), 10. Šulc (Pletka, Snopek), 12. Šimánek (Šulc, Pletka), 29. Mertl (Langhammer), 41. Mikeska (Šimánek), 42. Kašpařík (Gulaš), 53. Kašpařík (Gulaš, Ptáček), 58. Snopek (Podlešák), 60. Ptáček (J. Novák) - 7. Štefanka (Hay, Žabka), 45. Hrdel (Boháč). Rozhodčí: Minář, Husička - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 4:9, navíc Hrdel (M. Boleslav) 10 min. Využití: 3:1. Diváci: 4007. Třetiny: 4:1, 1:0, 5:1.

Předehráno ve čtvrtek: Liberec - Plzeň 5:6.

Další program - 31. kolo: zítra 17.00 Třinec - Sparta Praha, Pardubice - Bílí Liberec, Kometa Brno - Karlovy Vary, 17.30 Plzeň -Litvínov, Kladno - České Budějovice, Mladá Boleslav - Zlín, 18.10 Vítkovice - Slavia Praha.

14. BK Mladá Boleslav 31 8 3 4 16 76:90 12

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry