Sobota 23. října 2021, svátek má Teodor, Theodor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Žena se nechala dobrovolně zneužívat, teď manžela žaluje

Svět

  19:38
PADOVA - Bude otrokem svého muže, bude mu sloužit a kdykoli uspokojovat jeho tužby. I to stálo v podivné smlouvě, kterou spolu uzavřeli manželé již dva roky před svatbou. Teď svého "otrokáře" žena obviňuje ze šikany.
Otrokyně (ilustrační foto)

Otrokyně (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Pár z italské Padovy uzavřel smlouvu, která z muže dělá "otrokáře" a z ženy "otrokyni" v roce 2004, tedy dva roky před svatbou. Mladá žena si teď na manželovo chování stěžuje u soudu. Viní ho ze šikany a zneužívání, zárověň podala žádost o rozvod. Informaci přinesl deník The Telegraph.

Kontrakt mezi manželi zahrnoval takové bizarnosti jako neustálou podřízenost, oslovování muže jako "vládce" či neustálé podřizovaní se vůli manžela v sexuálních i jiných podobách. "Otrokyně přijímá roli a souhlasí, že vždy nabídne sama sebe k uspokojování potřeb svého pána," cituje ze smlouvy deník.

Italka podepsala i to, že s jejím tělem bude "vládce" nakládat podle svého uvážení a svých přání, a pokud neuposlechne, bude nejen potrestána, ale svůj trest, který si zaslouží, přijme pokorně.

V podivné dvoustránkové dohodě je jasně vymezeno, že "vládce" nebude svou "otrokyni" nutit ke koprofilii a jiným sexuálním aktivitám, ke kterým jsou potřeba zbraně. Manžel se také nesměl dopouštět pálení ohněm, přidušování a na své ženě nesměl páchat nic, co by zanechalo fyzické následky. Navíc pokud by při těchto hrátkách byla porušena hranice, má žena právo je přerušit. Buď domluveným slovem "Mario" nebo tlesknutím do země třikrát za sebou.

Muž, který se brání, že smlouvu žena podepsala dobrovolně, nečelí takovému obvinění poprvé. Za podivné chování ho zažalovala před deseti lety bývalá přítelkyně.

Autor:
Témata: manželé, Padova

Syndrom Petra Pana. Proč někteří muži nikdy nedospějí a žijí jako paraziti

Premium V každém chlapovi zůstává kousek kluka, ale musí to být právě jen ten kousek. Pokud muž nechce vyrůst a převzít...

Čína má Evropu v hrsti, za pár týdnů dojde hořčík. Auto bez něj nevyrobíte

Premium Vše nasvědčuje, že současná čipová krize v automobilovém průmyslu je jen zahřívacím kolem před tím, co se na Evropu...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Mohlo by vás zajímat