2. listopadu 2017 8:52 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Tři lidé zahynuli při střelbě v obchodním centru v USA

Lidé sledují policejní zásah v obchodním centru Walmart, ve kterém došlo ke... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lidé sledují policejní zásah v obchodním centru Walmart, ve kterém došlo ke... | foto: ČTK

THORTON (USA) Přestřelka v obchodním centru v Coloradu má tři oběti. Na místě přišli o život dva muži a zemřela i žena, která byla se zraněními převezena do nemocnice. Oznámila to policie. Vyšetřovatelé zatím stále nezveřejnili detaily o okolnostech střelby.

Policie v Thorntonu, který leží zhruba 16 kilometrů severovýchodně od Denveru, uvedla ve středu večer místního času na twitteru, že reaguje na střelbu v obchodním centru. Místní televize přinesla záběry, na kterých bylo vidět kolem obchodu množství policejních aut a ambulancí, napsala agentura AP.

Dle policie je na záběru z kamer údajný útočník z Thorntonského obchodního...
Zaměstnanci a návštěvníci obchodního centra byli před policejním zásahem...

Server theDenverChannel.com s odvoláním na informované zdroje uvedl, že policie podezřívá ze střelby dva muže. Oba jsou údajně stále na svobodě. Agentura AP napsala, že zatím nebyl nikdo zatčený a detektivové prohlížejí záznamy bezpečnostních kamer a zpovídají svědky kvůli popisu střelce.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz