22. září 2019 11:22, aktualizováno  11:53 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

VIDEO: Američan požádal pod vodou svoji přítelkyni o ruku, pak se utopil. Žena vše natočila

Američan požádal svou přítelkyni o ruku pod mořskou hladinou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Američan požádal svou přítelkyni o ruku pod mořskou hladinou. | foto: Reprofoto/Facebook: Kenesha Antoine

Dodoma (Tanzánie) Během dovolené na tanzanském ostrově Pemba požádal Američan Steven Weber pod vodou svou přítelkyni Keneshu Antoineovou o ruku. Ponor se mu stal ale osudným, protože na mořskou hladinu už nevyplaval.

Pár si zarezervoval na čtyři noci podvodní pokoj, který se nachází přibližně 250 metrů od pobřeží v letovisku Manta Resort. Cena pokoje za noc je v přepočtu skoro 40 tisíc korun. Kabina je zakotvena zhruba v desetimetrové hloubce. Třetí den pobytu se Američan rozhodl, že skočí do vody a požádá svou přítelkyni o ruku. Mladá žena zůstala v podmořské kabině, píše server BBC.

Weber využil toho, že jsou ubytováni v podmořské kabině v Manta Resortu. Záznam, který pořídila jeho přítelkyně, ukazuje, že Weber se potopil pod vodu a požádal ji o ruku. „Nemohu držet svůj dech dostatečně dlouho, abych ti řekl všechno, co na tobě miluju. Ale … všechno, co na tobě miluju, miluju každým dnem víc,“ stálo na vzkazu, který Američan přitiskl na okno kabiny. Jeho přítelkyně ho celou dobu natáčela.

Steven Weber a jeho přítelkyně Kenesha Antoineová si užívali dovolenou v Africe.
Manta Resort nabízí luxusní ubytování pod mořskou hladinou.

Později ve videu Američan otáčí papír. Na druhé straně papíru se své přítelkyně ptá, jestli si ho vezme. Pak také vytahuje ze svých šortek snubní prsten. Poté vyplouvá k hladině a video končí.

Ředitel resortu Matew Saus, řekl BBC, že jeho zaměstnanci ihned zareagovali, když se dozvěděli, že Weber má problémy. Když přijeli, tak se už ale nedalo nic dělat.

Antoineová oznámila Weberovi smrt na Facebooku, kde sdílela i několik fotek a video, ve kterém ji přítel žádá o ruku. „Nikdy ses nevrátil z těch hlubin, takže jsi ani neslyšel mou odpověď. Ano! Ano! A milionkrát ano, vezmu si tě!,“ napsala Antoineová na Facebook.

„S hlubokým smutkem oznamujeme, že se v Manta Resortu stala ve čtvrtek 19. září 2019 nehoda se smrtelnými následky, “ oznámilo letovisko. Jeho ředitel dodal, že každého Weberova smrt zasáhla až do morku kostí.

Lidovky.cz
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...