Neděle 29. května 2022, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Pančochová se bude vdávat s ženou svých snů. O ruku ji požádala na vulkánu při západu slunce

Sport

  6:00
mount hood - To byla romantika. Šárka Pančochová, jedna z mála českých sportovkyň, které přiznaly homosexuální orientaci, se bude vdávat. A o roku požádala svou americkou přítelkyni Kaileen Lareeovou stylově. Při pobytu na vulkánu Mount Hood a ještě při západu slunce.

Šárka Pančochová foto: MAFRA - Michal Sváček

Zlato z olympiády i ve třetím sportu? Ledecká bude na novém prkně jezdit po vodě

Osmadvacetiletá česká reprezentantka ve snowboardingu o Lareeové, která je rozvedená a z manželství má dceru Khaylu, prohlásila, že je to žena jejich snů.

„Jsem velmi hrdá, že můžu oznámit, že řekla ANO!!! Je to velmi vzrušující. Tato osoba je v mém životě a nemůžu uvěřit, že jsem ji vůbec našla,“ přiznala Pančochová na svém Instagramu.

„Dnes a denně mě dělá lepším člověkem svou laskavostí a štědrostí. Moc ji miluju. A přeju si strávit zbytek svého života s ní,“ dodala.

Svou nastávající si Pančochová při žádosti o roku natočila a mohla tak reprodukovat její emoce všem svým fanouškům.

„Jsem pyšná, že můžu říct z celého srdce ano. Jsem navždy tvá,“ řekla dojatá Lareeová, která jezdí rovněž na snowboardu, věnuje se však wakesurfingu. Pančochové hlavní disciplinou je slopestyle a U-rampa.

Autor:

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Mohlo by vás zajímat