Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

V baráži opět uspěla Mladá Boleslav

HOKEJ

MLADÁ BOLESLAV Hokejisté Mladé Boleslavi zvládli i druhý domácí zápas baráže o extraligu proti Ústí nad Labem a po výhře 2:1 v prodloužení vedou v sérii hrané na čtyři vítězné 2:0 na zápasy. Dvěma góly se o to postaral útočník Michal Důras. Ústečtí Lvi, kteří nastoupili opět bez zkušeného útočníka Čalouna, si dokázali vynutit nastavení, když ve 48. minutě díky Pavlovi Janků vůbec poprvé v sérii překonali brankáře Schwarze. Třetí zápas se hraje ve čtvrtek na severu Čech.

***

Branky a nahrávky: 24. Důras (Boháč, Klimenta), 69. Důras (Boháč) - 48. Janků (Zeman). Rozhodčí: Mikula, Minář - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 8:6, navíc Mikulík (Ústí nad Labem) 10 min. Bez využití. Diváci: 3850. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1 -1:0. Stav série: 2:0.