Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

oslabení: 0:2. Diváci: 3860. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1 - 0:1.

Brno–Litvínov 1:3

Branky a nahrávky: 8. Šindel (J. Novák, Erat) -30. Jánský (Jenáček), 49. V. Hübl (Jenáček), 53. Lukeš (Jánský, Reichel). Rozhodčí: Mikula, Šír - Gebauer, Poruba. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 7100. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:2.

Kladno–Plzeň 0:3

Branky a nahrávky: 5. Tvrdík (Vampola), 22. Kracík (Tvrdík, Vampola), 38. Straka (Jeřábek). Rozhodčí: Pešina, Souček - D. Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3266. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:0.

Vítkovice–Liberec 4:1

Branky a nahrávky: 23. Treille (R. Hruška, Rehák), 26. Sičák (Kvapil, Klimek), 44. Ujčík (Svačina), 46. Hubáček (Stehlík) - 25. Moravec (Podkonický). Rozhodčí: Grečko (SR), Husička - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5950. Třetiny: 0:0, 2:1, 2:0.

Č. Budějovice – Třinec 4:2

Branky a nahrávky: 5. Sailer (Gulaš, Vak), 9. M. Hudec (Melichar, Mikeska), 29. Sailer (Gřegořek, Gulaš), 46. Gulaš (Vak, Gřegořek) - 7. Tomas (Bonk, V. Polák), 21. Kohn (Polanský). Rozhodčí: Homola, Jeřábek -Kis, Pavlovič. Vyloučení: 8:7. Využití: 3:0. Diváci: 4409. Třetiny: 2:1, 1:1, 1:0.

Další program – úterý 13. 10. dohrávka 12. kola 17:30 Vítkovice – Karlovy Vary.

16. kolo – čtvrtek 15.10. 18.10 Kladno – České Budějovice. Pátek 16. 10. 17 Třinec – Mladá Boleslav, 17.30 Litvínov–Slavia, 18 Sparta–Brno, 18.10 Zlín–Liberec. Úterý 27.10. 18 Karlovy Vary – Pardubice.

***

UDÁLOSTI KOLA

Vary zaskočily Slavii. Dva loňští finalisté, přitom každý nyní na jiném pólu extraligové tabulky.

Tentokrát ovšem překvapivě uspěli hosté na ledě pražského týmu a oplatili tak slávistům prohru ze září.

Za Budějovice nehraje Kůrka. Už druhý zápas po sobě chyběl v týmu Českých Budějovic jejich klíčový hráč Tomáš Kůrka. Po páteční bitvě v Litvínově se včera neukázal ani při zápasu proti Třinci. Klubové vedení tvrdí, že má zdravotní potíže, kapitán týmu Petr Sailer ale prohlásil, že mu bylo řečeno, že se pro Kůrku hledá trejd.

14. HC Kometa Brno 15 1 1 1 12 30:58 6

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.