Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

26. kolo

Slavia – Mladá Boleslav 3:5

Branky a nahrávky: 10. D. Hruška (Tomica, Beránek), 25. Červenka (Havel), 30. Červenka (Vondrka, Růžička) – 1. Bahenský (Fabuš, Lehikoinen), 38. Boháč (Frolo), 42. Nouza (Boháč), 48. Boháč (Sýkora, Nouza), 51. Lehikoinen (Jiruš, Král). Rozhodčí: Hodek, Kubeš – Kostka, Bláha. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:1. Diváci: 5125. Třetiny: 1:1, 2:1, 0:3.

Slavia Praha: Neruda – Vašíček, Kadlec, Kolařík, Roth, Žižka, Drtina, Špelda, Sloboda – Hruška, Beránek, Tomica – Havel, Červenka, Sklenář - Jelínek, Růžička, Vondrka – Kubica, Čermák, Doležal.

Č. Budějovice – Liberec 1:0p

Branka a nahrávky: 64. Melichar (Mikeska, Sailer). Rozhodčí: Hribik, Jebavý – Bádal, Pouzar. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 4626. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 – 1:0.

České Budějovice: Turek – Ptáček, S. Hudec, Snopek, Gřegořek, Kotaška, Melichar, Tůma – Mertl, Vak, Veselý – Gulaš, Mikeska, L. Květoň – Melichárek, Šimánek, Sailer – Kotrla, Micka, Hřebejk.

Liberec: Leinonen – DeSantis, Hunkes, Jareš, Derner, Holub, Malkamäki, Čakajík, od 21. navíc Rýgl – Bartovič, Kašpařík, Dušek – Blatný, Podkonický, Špaček – Klimenta, Víšek, Plodek – Bárta, Urban, Jech.

Kladno–Litvínov 6:2

Branky a nahrávky: 11. Bělohlav (Mikulík, Stieler), 12. Stieler (Kuchler, Dlouhý), 26. Horna (M. Procházka, Patera), 38. Stieler (Kaberle, Kuchler), 40. Frolík (Kalla, Toman), 59. Toman (Horna) - 24. Vopat (Gureň, Švarný), 60. Trávníček (Švarný). Rozhodčí: Minář, Mikula - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:5, navíc Trávníček (Lit.) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 2603. Třetiny: 2:0, 3:1, 1:1.

Třinec–Pardubice 0:6

Branky a nahrávky: 17. Cetkovský (Špirko, Somík), 17. Koukal (Zohorna, Havíř), 22. Zohorna (Koukal), 51. Buchtele (Klejna), 54.

Kousal (Pineault, Pivko), 60. Somík (Radil, Kočí). Rozhodčí: Hradil, Souček – Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 4:8, navíc Havíř (Pardubice) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 3758. Třetiny: 0:2, 0:1, 0:3.

Pardubice: Růžička - Píša, Kočí, Nakládal, Havíř, Jillson, MacKenzie, Kolář II - Cetkovský, Špirko, Somík - Kolář I, Koukal, Zohorna - Pineault, Kousal, Pivko - Klejna, Radil, Buchtele.

Brno – Karlovy Vary 3:2sn

Branky a nahrávky: 43. Erat (Dopita), 60. Varaďa (Bičánek, Selingr), rozhodující sam. nájezd Brabenec - 16. Kristek (Prošek, Melenovský), 44. Pletka (Zucker, Melenovský).

Rozhodčí: Husička, Pešina - Čech, Poruba. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Diváci: 7057. Třetiny: 0:1, 0:0, 2:1 – 0:0.

Další kolo – úterý: 17.30 Kladno - K. Vary, Č. Budějovice - Litvínov, M. Boleslav - Liberec, 17.40 Vítkovice - Sparta, 18 Brno - Plzeň, 18.15 Slavia - Třinec. Středa: 18 Pardubice - Zlín.

14. HC Kometa Brno 26 4 2 2 18 55:87 18

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry