Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

Míka, Švrček - Balaštík, Leška, Köhler -Důras, Balán (50. Mokrejš), F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Sivák.

MB: Schwarz - Žabka, J. Kasík, Šterbák, Duben, Frolo, Lehikoinen, Jindra - Pabiška, Král, Sup - Boháč, T. Sýkora, Nouza - Fabuš, Macho, Bahenský - Gajovský, D. Vrbata, Handlovský.

Plzeň-Kladno 5:4

Branky a nahrávky: 13. Straka (Vlasák, Jiří Hanzlík), 31. Adamský (Vampola, Modrý), 35. Straka (Vlasák), 47. Straka (Benda, Vampola), 53. Vlasák (Straka) - 9. Bělohlav (Šinágl), 26. Horna (Kuchler), 31. Kuchler (Tročinský, Stieler), 36. Frolík (Kalla). Rozhodčí: Hradil, Kubeš - Guth, Rittich. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:0. Diváci: 6624. Třetiny: 1:1, 2:3, 2:0.

Litvínov-Brno 6:5

Branky a nahrávky: 28. V. Hübl (Jenáček, Kubinčák), 29. Lukeš (Reichel), 38. V. Hübl (Jenáček), 41. Kubinčák (V. Hübl, Skuhrovec), 50. V. Hübl (Jánský), 59. Pilař (Kroupa, Lukeš) - 10. R. Dlouhý (Bičánek), 19. Vondráček (Bičánek, Šindel), 37. Huml (Varaďa), 47. R. Dlouhý (Bičánek, Šindel), 53. Lhotský (Dopita, R. Dlouhý). Rozhodčí: Minář, Mikula - Hlavatý, Vengřín. Vyloučení: 9:8. Využití: 3:3. Diváci: 4372. Třetiny: 0:2, 3:1, 3:2.

Karlovy Vary - Slavia 2:1

Branky a nahrávky: 6. Čutta (Dobroň), 50. Dej (Mucha, Hluchý) - 29. Tomica (Havel, Sloboda). Rozhodčí: Fraňo, Souček - Jindra, Kostka. Vyloučení: 6:5, navíc Kadlec (Slavia) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 4735. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0.

Duel Sparta-Pardubice se dohrává v úterý 1. prosince. 29. kolo - zítra: 17.00 České Budějovice - Kladno, Brno - Sparta, Pardubice - Karlovy Vary, Liberec - Zlín, 17.30 Mladá Boleslav - Třinec, 18.10 Vítkovice - Plzeň (ČT 4 Sport).

14. HC Kometa Brno 28 4 2 2 20 62:97 18

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry