Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Aligátora umí i Schwarzenberg. Ukázal ho Partičce

Média

  19:26
PRAHA - Slavný Zemanův "aligátor" má konkurenta. Parodoval ho přímo jeho protivník v prezidentských volbách - Karel Schwarzenberg. Kníže při hře s Partičkou ukázal svůj herecký talent. Herci Schwarzenberga veřejně podporovali již před volbami. Nikdo však nečekal, že si s nimi ministr zahraničí jednou zahraje Čelovku.

Aligátora umí i Schwarzenberg. Ukázal ho Partičce foto: Reprofoto

Video se Schwarzenbergovým aligátorem má být odměnou pro fanoušky na facebooku. Na svém profilu jich má Partička už přes 350 tisíc, napsal server iDnes.cz.

Herci z Partičky si svých fanoušků váží a za jejich aktivitu je často odměňují. Tentokrát si Igor Chmela zahrál hru Čelovka přímo s Karlem Schwarzenbergem. Oba tak museli hádat postavu, kterou mají napsanou na čele.

Podívejte se

Igor Chmela se musel vžít do role Miloše Zemana, naopak Karel Schwarzenberg musel zase uhodnout sám sebe. Schwarzenberg proto vtipně využil Zemanova aligátora, čímž budoucí prezident předváděl název svého mobilního telefonu. Igor Chmela tento záznam zřejmě nezaznamenal, protože Schwarzenberga označil za Frankensteina.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!