11. listopadu 2018 16:00 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Adidas připravuje tenisky s motivem seriálu Hry o trůny. První verze se začne prodávat v lednu

Speciální edice tenisek se vzorem seriálu Hry o trůny. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Speciální edice tenisek se vzorem seriálu Hry o trůny. | foto: Adidas

BERLÍN / PRAHA Na internetu začaly kolovat fotky tenisek UltraBoost od značky Adidas, které mají design na motivy legendárního seriálu Hry o trůny. Postupně by se měly tyto boty začít prodávat od příštího roku, nejdříve ve stylu rodu Targaryenů, později by měly přibývat další.

První pár bot, který se začne prodávat v lednu má být veden v oranžovo-černé barvě, druhá verze už bude téměř čistě bílá. Té se zákazníci dočkají někdy v průběhu roku. Nadšení fanoušci Hry o trůny si na sociálních sítích stěžují na to, že si řada lidí ani nevšimne seriálového motivu. Že se jedná o speciální edici poznáte pouze díky miniaturnímu nápisu na šňůrkách, lístečku na patě a nápisu uvnitř boty. Pokud si je člověk nazuje, tak zřejmě nepůjde téměř nic vidět.

Nedávno se na českém trhu objevila taky limitovaná edice skotské whisky od značky Johnnie Walker. Láhev je inspirována tajemnými a obávanými postavami seriálu Bílými Chodci (anglický název White Walkers - pozn. red.) Celková produkce pro Česko je pouze 7000 láhví.

Lidovky.cz