12. února 2019 16:00 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Jak ,přežít’ svatého Valentýna? Bonboniéru můžete koupit kdykoliv, s kytkou raději neotálejte

Valentýnský polibek (ilustrační foto). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Valentýnský polibek (ilustrační foto). | foto: Shutterstock

PRAHA Svátek svatého Valentýna - pro někoho jeden z nejdůležitějších dnů během roku, pro další zase noční můra. Svátek zamilovaných podle průzkumů slaví raději ženy, muži už tak velké nadšení ze 14. února s ženami mnohdy nesdílejí. I přesto ale nakonec většina mužů své polovičce alespoň koupí nějakou maličkost nebo je pozvou na večeři. Kde sehnat dárek na poslední chvíli? Server Lidovky.cz připravil pro zoufalé muže několik tipů.

Před Pandorou se tvoří fronty, v obchodech se spodním prádlem se potácí lehce zmatení muži. Blíží se 14. února, svátek zamilovaných. Řada partnerů shání dárky pro své drahé polovičky a sbírá inspiraci všude, kde je to možné. Těm, kteří nákup dárků odkládají, tento svátek poměrně přeje. Nějakou maličkost seženete téměř kdekoliv, vybíravější typy to ovšem mají složitější.

Sladkosti koupíte všude
Bonboniéru nebo čokoládu seženete v každém supermarketu, to je velkou výhodou pro opozdilce. V obchodě jsou navíc valentýnské sladkosti většinou umístěné pohromadě. Tímto dárkem nic nezkazíte, pokud se vám tedy přítelkyně či manželka někdy nezmínila o tom, že cukr je zlo.

Bonboniéra
Lidovky.cz

Škoda Octavia 2.0 TDi RS...
Škoda Octavia 2.0 TDi RS...

r.v. 2015, naj. 139 166 km, diesel
398 888 Kč (s DPH)